Poté co náš dorost odstoupil z ekonomických důvodů z krajské soutěže a řády FAČR nedovolily jeho zařazení do okresní soutěže, budou hrát s celky OP pouze přátelské zápasy a jako první je čekaly na svém hřišti Praskolesy.

Hned od začátku bylo vidět, kdo bude na hřišti vládnout. První dvě šance Pavelka a Dostál ještě neproměnili, ale v 6´už uspěl po přihrávce Kovače Langhans 0:1. Další branku přinesla až 30´, kdy dalekonosnou střelu Hůly sice zastavilo břevno, ale u odraženého míče byl nejdříve Dostál a zblízka dorazil míč do sítě 0:2. Ve 35´využil přetažený centr Uhera Langhans, který hlavičkoval do odkryté branky 0:3. Poté sice Prokop nevyužil svoje sólo, ale ve 40´vyslal Dostál do dalšího nájezdu Langhanse, který jej bezpečně proměnil a dosáhl na hattrick už za poločas, 0:4.

Střelecká exhibice pokračovala i po přestávce. Soupeř naše hráče ničím neohrozil, branky na jeho účtě přibývaly. Další náš hráč Pavelka dosáhl na hattrick, když k brance z prvního poločasu přidal dva zásahy. Nakonec se pouze hrálo o to, jestli naši hráči dosáhnou na dvouciferný výsledek. Nakonec se jim to povedlo v samotném závěru po nejhezčí akci utkání. Přetažený centr Langhanse si na zadní tyči zpracoval Černovský a bez dopadu míče na zem poslal nechytatelný volej přes celou branku do protilehlé šibenice 0:10.

Příští utkání by naši dorostenci měli sehrát v sobotu na Jánské, kdy by měli přivítat Újezd.

TJ PRASKOLESY – AFK LODĚNICE 0 : 10 (0 : 4)          hráno 30.8.2015 ve 14:00 hod.