Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Po nečekaném odstoupení rezervy Hořovicka 2 dny před startem soutěže a tím pádem i volna pro Áčko, začala podzimní mistrovská sezona na Jánské až v neděli utkáním rezervy, která přivítala nováčka soutěže Broumy. Úkol získat tři body splnila, ale o plný bodový zisk musela bojovat až do konce.

Náš celek, který nastoupil ve velmi silném složení, získal od začátku zápasu aktivitu a na vedoucí branku se nemuselo čekat dlouho. V 6´předvedl svůj klasický únik po levé straně hřiště Majer a zpětnou přihrávkou připravil šanci pro Nováka. Jeho ne právě vydařenou střelu Bednář neudržel a pohotový Křížek dorazil míč do sítě 1:0. Právě ale Křížek měl několik příležitostí přidat brankovou pojistku, bohužel žádnou nevyužil. A tak ve 36´´ udeřilo na druhé straně hřiště. Hosté využili chyby a nedůslednosti domácí obrany na pravé straně hřiště, protlačili míč od brankové čáry před branku, kde osamocený Štochl měl snadnou práci poslat míč do odkryté branky 1:1. Broumy se však z vyrovnání neradovaly dlouho. O dvě minuty později poslal Novák míč z PVK na zadní tyč na nabíhajícího Majera, jeho hlavičku Bednář stačil vyrazit, ale na dorážku kapitána Slavíka už neměl nárok 2:1.

Hned na po přestávce se dostal do úniku Novák, ale jeho střelu stačil zablokovat vracející se obránce. O chvilku později se objevil v podobné situaci střídající M. Mráz, v koncovce však úspěšný také nebyl. V 62´zelenobílí podcenili autové vhazování na polovině hřiště a následující brejk zastavil až brankář Miška. O dvě minuty později ani nadvakrát nedokázal Dostál z hranice brankového území poslat mí za záda brankáře. Nejzkušenější domácí hráč si spravil chuť v 74´, kdy po přihrávce od M. Mráze z levé strany přízemní střelou překonal Bednáře 3:1 a jak ukázal čas, tak to byl gól vítězný. A protože zelenobílí další branku nepřidali, tak v 86´ hosté zdramatizovali závěr utkání, když po rohovém kopu poslal J. Novák hlavou míč přes celou branku do sítě 3:2. Víc však domácí hráči snaživým hostům nedovolili a do tabulky si zapsali první tři body.

Fotbal bude na Jánské k vidění i tento víkend. Áčko zahájí soutěž v sobotu utkáním s nováčkem soutěže z nedalekého Dobříče, který nezvládl domácí premiéru s Dalekými Dušníky, poté se v neděli odehraje na Jánské derby s rezervou ČL-U Beroun B. Ani berounskému celku se domácí premiéra nepovedla, když podlehl vysoko Stašovu.

AFK LODĚNICE – TJ BROUMY 3 : 2 (2 : 1)          hráno 23.8.2015 v 17:00 hod.

Sestavy:

Loděnice Miška st.

Frydrych / 46´M. Mráz / – Slavík – Kovač st. – Baštář

Šmíd – Dostál – Vaněk – Majer

Křížek / 79´ T. Dreksler / – Novák

Broumy: Bednář

Novotný – Vlach – Lacina – Štochl

Kindl / 57´ Müller / – Spousta / 81´ Kraus / – Spurný – Jirásek

Vajs – J. Novák

Branky: Křížek, Slavík, Dostál – Štochl, J. Novák

Rozhodčí: Bidšovský – Hájek – Špivák

panerai repliky hodinek