Za odpoledního parna nastoupil náš dorost i se šesti žáky na pěkný trávník v Neumětelích k poslednímu jarnímu utkání. První poločas jsme hráli z kopce, a tak již v první minutě unikl Pavelka přes půl hřiště, ale jeho střela minula branku. Ve 4´ po rohovém kopu mířila hlavička Hrubana nad. V 15´ po zblokované střele Horného, se míč odrazil k Prokopovi a jeho střela skončila v náručí gólmana. Ve 24´ propadl míč z PVK Hrabáka až před bránu, kde obránci s obtížemi uklidili míč na roh. Ve 31´ si Hrabák zpracoval centr Hrubana, přiklepl míč Prokopovi, ten střílel levačkou po zemi a míč prošel brankáři pod tělem 0:1. Ve 36´ střela Roudnického šla vysoko nad. Ve 40´ unikl domácí útočník, ale centr po zemi bravurně vychytal Patejdl. Ve 45´ si zpracoval centr od Prokopa Langhans, ale brankář jeho střelu vyrazil. Hned v úvodu druhé půle ve 47´ po chybě Roudnického, unikl středem domácí útočník, ale Patejdl včasný vyběhnutím akci zlikvidoval. V 54´ po autu Langhanse, přizvedl míč hlavou Hrabák a na malém vápně domácí obránce hlavou dával malou domů, kterou brankář překvapivě pustil do brány 0:2. V 55´ jsme unikli po levé straně a po krásné kombinaci se míč dostal k Langhansovi, který se nádherně strefil přímo do „šibenice“ 0:3. V 63´ se ke slovu dostali také domácí, když po rohovém kopu a zmatku před naší bránou, uklidili míč do sítě 1:3. V 68´ PVK Žižky zlikvidoval domácí gólman. V 75´ po samostatném úniku střílel Zderadička mimo. V 77´ předvedl Žižka ve vápně pěknou „osekávačku“, předložil míč Prokopovi a ten střelou k tyči zvýšil na 1:4. V 80´ zlikvidoval Patejdl pokus domácích o korekci stavu.

Dorost měl toto utkání zcela pod kontrolou. Převahu jsme měli i po vystřídání pěti hráčů. I v tomto utkání se v závěru projevila mnohem lepší kondice našeho týmu.

SK Horymír Neumětely – AFK Loděnice 1 : 4 (0 : 1)

Sestava:            Patejdl