Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

OFS „v zájmu regulérnosti“ nařídil naší rezervě nastoupit k utkání s Tetínem již v sobotu. Vzhledem k plánovanému dětskému dni na našem hřišti přišel náš celek navíc o výhodu domácího hřiště,a proto musel vzít zavděk azyl na Vysokém Újezdě. Bohužel termín také kolidoval s utkáním Áčka, proto trenér Vaněk nemohl v klíčovém boji o udržení využít více posil.

Na pěkném trávníku měli zelenobílí od úvodu utkání trvalou převahu. Bohužel v zakončení byli naši hráči málo důrazní a přesní. Tetín zahrozil hned z prvního protiútoku ve 13´, kdy unikl jejich hráč po pravé straně, křižnou střelu po zemi vyrazil sobtížemi Sklenář a dorážku do prázdné brány vykopl na brankové čáře Suchý. V 17´ však hosté již udeřili, když Janda poslal míč mezi obránci na rozběhnutého Michalíka, který křižnou střelou po zemi nedal Sklenářovi šanci0:1. Ve 25´ se pokusil odpovědět Iliaš, ale jeho střela z otočky cíl mezi tyčemi nenašla. Ve 28´ si výkop od brankáře zpracoval Hůla, poslal přihrávku od postranní čáry až před bránu na Dostála, který míč bohužel nedokázal usměrnit do brány. Ve 34´ hosté opět přesnou přihrávkou našli volného hráče na hranici pok. území a jeho nebezpečnou střelu vytáhl Sklenář na roh. Ve 36´ se mohli naší hráči konečně radovat, když Frydrych si na půli hřiště vzal míč, projel středem hřiště přes několik hráčů, před šestnáctkou přihrál mezi obránci na rozběhnutého Dostála, který s přehledem překonal Buriána 1:1. Nerozhodný stav však do přestávky nevydržel. Ve 42´zahrával z ostrého úhlu PVK Janda, poslal míč před bránu a ten, aniž by ho někdo tečoval, skončil u tyče v brance překvapeného Sklenáře 1:2.

Největší šanci na vyrovnání měl náš celek hned po přestávce. Ve 47´ Iliaš šel ze strany sám na branku, ale Buriána překonat nedokázal.  Tetín mohl udeřit v 57´, kdy agilní Janda prošel naší obranou až do pok. území, ale naštěstí měl v koncovce míč na slabší levačku a Sklenáře už neprostřelil. V 59´ nabídli naši hráči chybou při rozehrávce soupeři další sólový nájezd, útočník hostí šel zcela sám na Sklenáře, který se ale zaskvěl a souboj se soupeřem vyhrál. V 61´po faulu na Frydrycha byl nařízen před šestnáctkou PVK, z kterého Žižka jen protáhl brankáře hostí. V 73´ poslal míč z dalšího PVK centr před branku Dostál a tetínský obránce hlavou byl blízko vlastní branky. V 75´ po pěkné spolupráci na pravé straně poslal míč před branku Dvořák, ale dorážku Dostála stačili hostující obránci zablokovat. V 77´ po závaru v šestnáctce zblokoval obránce střelu Dostála rukou, aleměl ji před tělem a tak se PK správně nepískal. V 80´ poslal Dvořák další přihrávku před branku na rozběhnutého Dostála, kterého hostující obránce podrazil, ale rozhodčí Vlachopulos nenašel odvahu jasný PK nařídit. V 82´ zatáhl míč po pravé straně Žižka, ale na jeho centr v pok. území Mrázovi kousek chyběl. V samotném závěru se začaly kupit chyby na naší straně. V 83´ nechala obrana na hranici šestnáctky opět zcela volného hráče hostí, ale i tentokrát tutovku zlikvidoval Sklenář. V 84´ se na levé straně dostal k centru před branku Vyskočil, ale Dvořák hlavou cíl netrefil. Kalich hořkosti si vypili naši hráči v samotném závěru. V 88´ po akci středem hřiště střídající Pagač narazil míč na zcela volného Kaňku a hostující střelec měl dost času, aby lobem přehodil vybíhajícího Sklenáře 1:3. O minutu pozdějizelenobílí opět nechali zcela volného Michalíka, který při nájezdu obešel i Sklenáře a poslal míč do prázdné branky1:4.

Konečný výsledek je pro naše hráče až krutý. Ale soupeř byl podstatně efektivnější i nebezpečnější a klíčovou bitvu o „6 bodů“ zvládl a je blízko k udržení se v soutěži. Naopak porážka našeho Béčka znamená definitivní jistotu sestupu do III.třídy, která se bude od příští sezony hrát také pouze v jedné skupině. Svoje působení v OP po 4 letech ukončí domácím utkáním na Jánské se Stašovem. Termín utkání je nařízen na neděli 18.6.2017 od 14.00 hodin.

AFK LODĚNICE B – SK TETÍN      1 : 4  (1 : 2)          hráno 10.6.2017 v 17:00 hod.

Sestavy:

Loděnice B      Sklenář

Suchý M.- Petráček V.  –  Frydrych P.  –  Vyskočil J.

Dvořák D.  –  Dostál P.  –  Žižka R.  –  Iliaš D.

Mráz M.  –  Hůla J.

Tetín B              Burián

Eyem  –  Smetana  –  Jan Michalík  –  Hrdlička

Bláha  –  Dobříšan  –  Janda / 80´ Pagač / –  Vlasák / 28´ Švéda /

Kaňka / 89´ Hoskovský / –  Ji. Michalík

Branky:  36´ Dostál – 17´ Ji.Michalík, 42´ Janda, 88´ Kaňka, 89´ Ji. Michalík

Rozhodčí: Vlachopulos  –  Marx  –  Špivák

panerai repliky hodinek