Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

K dalšímu přáteláku vyjel náš dorost na Nymbursko do Semic. Bohužel jsme i se žáky dali dohromady jen 11 hráčů. Je to škoda, protože se utkání hrálo na fantastickém trávníku, na který se jen tak nedostaneme.

Od začátku měli domácí převahu, ale bez vyložených šancí. Náš tým hrál dost chaoticky a souhra velmi vázla. Přesto jsme se ujali vedení, když ve 22´, po rohovém kopu, míč hlavou srazil Roudnický a Pavelka míč dopravil ve skrumáži do brány 0:1. Bohužel už za 3´  nám domácí hráč unikl středem hřiště a srovnal na 1:1. Další branky přidali domácí ve 29´ a 30´, opět po sólových únicích. V 45´ dali domácí ještě gól do šatny a zvýšili na 4:1.

V druhé půli snížil opět Pavelka po samostatném úniku v 50´ na 4:2. V 54´ domácí zvýšili na 5:2. Našemu týmu začali docházet síly a tak se domácí stále více dostávali do šancí v 56´zvýšili na 6:2. Pak dokázali domácí zahodit, naštěstí pro nás, několik zcela vyložených šancí. V 74´ jsme konečně po pěkné akci, kdy akci zahájil Hruban, dvakrát si narazil míč se Štědrým a z hranice šestnáctky přesnou střelou k tyči snížil na 6:3. Poslední gól vstřelil opět Pavelka, kterého do sóla poslal Husák a Pavelka přesně zakončil a snížil na konečný stav 6:4. Domácí již další šance nedotáhli do konce a tak nakonec výsledek byl lepší než naše hra.

Přesto hráče musíme pochválit za bojovnost. V takto oslabené sestavě jsme opravdu na lepší výsledek neměli.

Sokol Semice – AFK Loděnice 6: 4 (1 : 1)  

Sestava:   Patejdl

                     Hruban P. – Žižka – Roudnický – Hůla

                     Štědrý – Smetana – Prokop – Husák

                     Pavelka – Holub

Branky: Pavelka 3x, Hruban Pavel

panerai repliky hodinek