Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V boji o udržení v soutěži čekalo loděnické fotbalisty derby u Berounky na hřišti v Letech. V utkání na pěkném hřišti nebyli daleko od bodového zisku, bohužel se nakonec vraceli domů s prázdnou.

Už ve 2´ zahrozili domácí hráči, když centrovaný míč prošel z levé strany v pok. území až na zadní tyč na neobsazeného Koštialika, který však střelou křížem branku netrefil. V 6´ přišel před hostující branku centr pro změnu z pravé strany, naštěstí volej Skácela letěl vysoko nad branku. V 10´ byli blízko vedení hned z první nebezpečné akce hostující hráči. Majer kolmou přihrávkou za obranu vysunul Mráze, který bohužel vybíhajícího Sňozíka neprostřelil. V 18´ unikl domácí obraně po pravé straně Husák a svůj nájezd zakončil tvrdou střelou do bližší tyče. V 23´ připravil Mráz šanci Křížkovi, který ji sice proměnil, ale radost, tentokrát žlutým fotbalistům, zkazil praporek AR2 a odpískaný ofsajd. Z protiútoku po špatně zahraném ofsajd systému spálil tutovku Koštialik. V 26´ neproměnil nájezd z levé strany Janda, když svojí přízemní střelou minul zadní tyč. Poté přišlo šest minut, kdy domácí celek rozhodl dvěma brankami o osudu zápasu. V 27´prošla kolmá přihrávka na nabíhajícího Koštialika, který byl u míče dříve než vybíhající Dreksler a stačil podle něj píchnout míč do branky 1:0. V 33´ sice Dreksler vyrazil prudkou střelu Skácela, následovalo ostřelování hostující branky. Dvě střely byly zablokovány, střelu Veselého ještě zastavil Dreksler, na dorážku Kubaty však už neměl nárok 2:0. V 38´ povedená střela Pechara z dálky jen těsně přeletěla hostující branku a o dvě minuty později si Dreksler poradil s dalším volejem Skácela.

Po přestávce mohli domácí hráči přidat brankovou pojistku. V 52´ Skácel zpracoval dlouhý pas, aby následně našel v šestnáctce volného Koštialika, který trefil z voleje břevno. V 54´ unikl po levé straně Bartoš, zatáhl míč až k brankové čáře, bohužel jeho zpětná přihrávka na bližší tyč žádného spoluhráče nenalezla. V závěrečné půlhodině byli aktivnější hostující hráči a jejich aktivita jim přinesla dramatizaci utkání v 71´. Majer zatáhl míč po levé straně, přízemním centrem našel na bližší tyči Křížka, který povedeným volejem k pravé tyči nedal Sňozíkovi šanci 2:1. Další tlak loděnickým hráčům však nepřinesl vyloženou šanci. Až v 89´se dostal do dalšího úniku po pravé straně Husák, jeho křížná střela bohužel správný cíl nenalezla. Naopak v nastaveném čase se po protiútoku objevil sám před Drekslerem střídající Květoň, ale v jasné pozici branku vysoko přestřelil.

Blíží se závěr soutěže, do jejího konce chybí čtyři kola a loděničtí fotbalisté budou potřebovat každý bod k jejímu udržení. V sobotu odpoledne je na Jánské čeká další derby, když přivítají Zdice.

 

FK LETY – AFK LODĚNICE 2 : 1 (2 : 0)

Sestavy:

Loděnice Dreksler

Husák – Herejt – Novotný – Majer

Šolc – Mráz O. – Žižka – Bartoš ml. / 55´ Chrapek /

Křížek – Janda / 72´ Novák /

Lety Sňozík

Švejda – Pechar – Janich – Měchura

Veselý – Kratochvíl – Černý – Kubata / 70´ Krtek /

Koštialik / 90´ Květoň / – Skácel

 

Branky: Koštialik, Kubata – Křížek

Statistika: střely na branku 4:3, mimo 9:7, rohy 5:8, ofsajdy 5:4, ŽK 0:1.

Rozhodčí: Kratochvíl – Šíma – Hoffmann / PV /

 

Ostatní výsledky 22. kola:

Nová Ves – Rožmitál 2 : 0 Zeman, Štáfek

Psáry – Černolice 1 : 3 Kozel – Novák 2, vlastní

Neumětely – Tlustice 2 : 2 Schreiber, Steinbauer – Keckstein T., Ungr M.

Zdice – Jesenice 4 : 2 Karmazín, Ryba, Krůta, vlastní – Novotný, Bureš

Dobříš B – Jílové 0 : 2 Bodlák A., Čmelík

Cerhovice – Jince 4 : 5 Herejt, Fulín, Knotek, Vyšín – Matys 2, Zadina, Kuba, vlastní.

 

Ostatní utkání příštího kola:

Tlustice – Psáry / SO 10.15 /

Rožmitál – Neumětely / SO /

Jesenice – Cerhovice / SO /

Jince – Dobříš B / SO /

Jílové – Nová Ves / SO /

Černolice – Lety / NE /

panerai repliky hodinek