Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Poslední, podzimní utkání Na Jánské začalo pro domácí celek šokem, když 20 vteřin od úvodního hvizdu rozhodčího měli míč v síti. Hosté rozehráli míč na levou stranu, Dvořák potáhl míč a zpětnou přihrávkou našel na hranici šestnáctky nabíhajícího O. Štemberka, který prudkou střelou k tyči překonal Vlasáka 0:1. A v 8´ bylo ještě hůře, když roztažená domácí obrana propustila 40m přihrávku z pravé strany na nabíhajícího Sedláka, který zakončil svoje sólo střelou mezi nohy domácího brankáře 0:2. Hned po rozehrání udeřili zelenobílí. Křížek před pok. územím získal míč, posunul jej na nabíhajícího Herejta, který podél brankáře umístil míč na zadní tyč 1:2. Myšlenky na návrat do utkání vzala na dlouho 12´ a další darovaný gól hostím. Žižka místo odkopu poslal těžký míč Vlasákovi, který jen už nastřelil dobíhajícího O. Štemberka, od kterého se míč odrazil do branky 1:3. Šokovaní domácí hráči vypadli na dlouhou dobu z role, nebyli schopni dotáhnout žádnou akci kvůli nepřesnostem do zakončení. Petrovice kontrolovaly dění na hřišti a v 33´mohly znova udeřit. Majer před pok. územím prohrál souboj s Bílkem, naštěstí hostující útočník Vlasáka neprostřelil. Až v závěru poločasu zahrávali domácí hráči dva PVK asi z 25m a podobného místa, bohužel Křížek i Herejt o kousek minuli levou tyč hostující branky.

Z domácí kabiny se ale naštěstí vrátilo jiné mužstvo a už v 51´ se vrátilo do zápasu. V pok. území se dostal k míči Mráz, jeho dělovku zastavila vzdálenější tyč, u dorážky byl nejdříve Bartoš a přesnou, křížnou střelou si otevřel střelecký účet u Áčka zelenobílých 2:3. V 56´ si na centr z PVK naskočil Křížek, ale branku o kousek minul. Domácí celek vyrovnal v 61´z PK. Na centr na zadní tyč se chystal naskočit Křížek, Čanda jej však srazil nedovoleným způsobem k zemi a nařízený PK Herejt proměnil 3:3. V 67´ našel v pok. území Bartoš Herejta, toho stačil na poslední chvíli vracející se obránce zablokovat. O dvě minuty později připravil Korabík šanci Křížkovi, jeho střelu Zrůbek z hranice šestnáctky dokázal zneškodnit. V 74´ přišel rozhodující moment zápasu, kdy se domácí celek poprvé ujal vedení. Hejna potáhl míč středem hřiště, aby jej následně poslal míč doprava za obranu na nabíhajícího Herejta, který poslal míč podél branky a na zadní tyči nabíhající Křížek prostřelil přesouvajícího brankáře mezi nohami 4:3. V 78´ ještě jednou zahrozili hosté, ale akci O. Štemberka zneškodnil Vlasák. V 82´ předvedl Mráz krásné sólo z poloviny hřiště přes několik hráčů soupeře, bohužel jen zakončení nebylo ideální, protože branku těsně minulo. Domácí kapitán si spravil chuť v 86´, kdy jeho nechytatelný projektil z 25m cinkl o břevno a skončil v brance 5:3. A Jánská právě viděla gól sezony. Zbytek utkání už žádné drama nenabídl a po katastrofickém úvodu nakonec všechny body zůstaly doma.

Poslední utkání čeká loděnické fotbalisty v sobotu odpoledne v Sedlčanech proti místní rezervě, která o víkendu překvapivě porazila třetí celek tabulky Dolní Břežany.

 

AFK LODĚNICE – SK PETROVICE 5 : 3 (1 : 3)

 

Sestavy:

Loděnice Vlasák

Jarolím – Žižka – Majer – Jeřábek

Bartoš ml. – Hejna – Mráz O. – Korabík

Herejt – Křížek

Petrovice Zrůbek

Kubíček – Štemberk Š. – Kašpar – Čanda

Paták / 71´ Sedláček / – Sedlák – Pelikán / 82´ Jelínek / – Dvořák

Štemberk O. – Bílek

 

Branky: Herejt 2 (1xPK), Bartoš, Křížek, Mráz – O. Štemberk 2, Sedlák.

Statistika: střely na branku 7:6, mimo 7:2, rohy 4:3, ofsajdy 3:4, ŽK 5:3.

Rozhodčí: Jeřábek – Laštovička – Poncar / KL / Delegát: Filip / BN /

 

Ostatní výsledky 12. kola:

Tlustice – Králův Dvůr B 4 : 4 Fulín 2, T. Keckstein 2 – Bíba, Sabou, Janků, Holakovský

Lety – Nová Ves p. Pl. 2 : 5 Veselý, Koštialik – Krása 2, Held 2, Štáfek

Jílové – Černolice 2 : 4 Cimpl, Jankele – Blažek 2, Melničuk, Les

Sedlčany B – Dolní Břežany 2 : 1 Brotánek, Kvěch – Sklenář

Hořovice B – Zdice 0 : 1 Počta

Dobříš B – V O L N O

 

Ostatní utkání příštího kola:

Dolní Břežany – Zdice / PA 19.00 /

Nová Ves pod Pleší – Tlustice / SO 10.00 /

Králův Dvůr B – Dobříš B / SO /

Jílové – Lety / SO /

Petrovice – Černolice / NE /

Hořovice B – V O L N O

panerai repliky hodinek