Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Na státní svátek čekala loděnické fotbalisty cesta do Jílového, kterému se zatím v letošním soutěžním ročníku nedaří a uzavírají tabulku soutěže. Zelenobílí nakonec sice vezou domů všechny body, ale vítězství se nerodilo snadno, neboť jejich obrana si vybrala slabší den. Naštěstí brankář Vlasák měl opět dobrý den a svůj celek několikrát podržel.

A hned v úvodní minutě mohlo být zle. Na pěkném hřišti poslali domácí hráči centr před branku, kde si ho pouze za přihlížení hostující obrany zpracoval jejich útočník a Vlasák první „tutovku“ vyrazil na roh. V 5´ se volný domácí hráč dostal znovu ke střele v šestnáctce, Vlasák byl znova na místě a stačil jeho pokus vykopnout. Naopak hosté udeřili z první povedené akce. Na polovině hřiště Křížek získal míč, unikl svému obránci a před vybíhajícím Petákem předložil míč Herejtovi, který poslal míč do prázdné branky 0:1. Ve 14´ poslal Hejna do úniku po prané straně Žižku, jeho přetažený centr však Křížek už nedokázal vrátit před branku. V 18´bylo vyrovnáno, když se domácímu celku povedl další centr před branku, první střelu zcela volného útočníka hostující brankář ještě vyrazil, na dorážku Plopa už neměl nárok 1:1. Ve 22´ byl domácí celek blízko vedoucí brance, kdy kombinací přehrál hostující obranu, naštěstí zakončení domácího útočníka z hranice brankového území Vlasák opět zneškodnil. V 36´ poslal domácí hráč střílený centr před branku, Prokop ve skluzu tečoval nešťastně míč k domácímu hráči, ale Vlasák znovu čaroval a další „tutovku“ Jílového zneškodnil. V 42´ zelenobílí vytěžili z minima maximum, když úspěšně zakončili druhou, povedenou akci. Mráz potáhl středem hřiště míč, následně poslal mezi obránci do úniku Herejta, ten sice míč nezpracoval ideálně, ale odražený míč Křížek následně z 30m přehodil daleko vybíhajícího domácího brankáře 1:2.

Vedení loděnickým fotbalistům nevydrželo dlouho. Už v 49´ jen přihlíželi domácí kombinaci ve středu hřiště, následně nezachytili únik Plopa, který tentokrát zakončil svůj únik přesnou přízemní střelou 2:2. O deset minut později udeřili loděničtí hráči potřetí. Křížek vybojoval u rohového praporku míč, podél brankové čáry prošel až k brankovému území, ale ani nadvakrát neprotlačil míč do branky, naštěstí odražený míč poslal do sítě Mráz 2:3. Teprve v závěrečné půlhodině začali hostující fotbalisté kontrolovat dění na hřišti. V 61´ vyzkoušel pozornost Petáka Žižka povedenou střelou z 25m, ale domácí brankář střelu na střed branky bez problémů chytil. V 64´ zelenobílí poprvé dokázali přidat brankovou pojistku. Křížek prudkým centrem od postranní čáry našel nabíhajícího Herejta, který se položil do střely a nechytatelným volejem nedal domácímu brankáři šanci 2:4. V 69´ se Herejt uvolnil na hranici šestnáctky, tentokrát jeho pokus skončil v náručí domácího brankáře. O minutu později Mráz poslal do samostatného nájezdu Herejta, který tentokrát Petáka neprostřelil a nepovedlo se to ani z dorážky Korabíkovi. V 84´ musel ještě jednou Vlasák ukázat svoje umění, když musel vytáhnout prudký centr z těžkého úhlu na roh. V závěru ještě Křížek

připravil dvě šance Herejtovi, domácí brankář oba jeho pokusy vyrazil na roh. A ještě v nastavení prokličkoval Jeřábek až do pok. území před Petáka, a ani on nedokázal domácího strážce branky prostřelit, proto se výsledek už nezměnil.

Potěšující export tří bodů by neměl zastínit fakt, kolik brankových příležitostí naši hráči nejslabšímu celku soutěže dovolili v první hodině zápasu. Poslední utkání na domácí půdě sehrají zelenobílí v sobotu dopoledne od 10.00 hodin, kdy přivítají staronového účastníka soutěže Petrovice.

 

FC JÍLOVÉ – AFK LODĚNICE 2 : 4 (1 : 2)

 

Sestavy:

Jílové Peták

Šabacký – Jankele – Šindelář / 87´ Hurt / – Bouša / 46´ Kopecký /

Plop / 82´ Doutnáč / – Smutný – Sadloň – Kos / 75´ Dopita /

Ctibor – Cimpl

Loděnice Vlasák

Jarolím – Prokop – Majer – Jeřábek

Žižka – Hejna – Mráz O. – Korabík / 83´ Flíček /

Herejt – Křížek

 

Branky: Plop 2 – Herejt 2, Křížek, Mráz

Statistika: střely na branku 9:9, mimo 4:5, rohy 7:4, ofsajdy 5:8, ŽK 1:0.

Rozhodčí: Mansour – Bydlák – Nehasil / PV /

 

Ostatní výsledky 11. kola:

Kr. Dvůr B – Lety 4 : 0 Kočí 2, Kuča, Bíba

Zdice – Dobříš B 2 : 0 Ji. Krůta, Počta

Nová Ves – Černolice 2 : 0 Krása, Srb

Petrovice – Sedlčany B 2 : 1 O. Štemberk, Sedlák – Mošnička

Hořovice B – Dolní Břežany 2 : 4 Dráb, Čapek – Pata, Tomanec, Štědroňský, Chochola

Tlustice – V O L N O

 

Ostatní utkání příštího kola:

Tlustice – Králův Dvůr B / SO 10.00 /

Jílové – Černolice / SO /

Lety – Nová Ves pod Pleší / SO /

Sedlčany B – Dolní Břežany / NE /

Hořovice B – Zdice / NE /

Dobříš B – V O L N O

panerai repliky hodinek