Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V dalším kole čekala zelenobílé poprvé cesta na Příbramsko, kde se odehrál duel s dobříšskou rezervou. Zde je přivítalo pěkné hřiště, velmi teplé počasí, a také vzpomínka na jarní nadílku. Tentokrát mělo utkání sice jiný průběh, bohužel i v dalším utkání na hřišti soupeře ztratili loděničtí fotbalisté naději na bodový zisk až v samotném závěru utkání.

Po počáteční fázi, která se odehrála především mezi šestnáctkami, zahrozili poprvé domácí hráči, kdy po centru z levé strany se prosadil, asi 8m před brankou, k hlavičce Píša, ale mířil nad břevno. V 19´ poslal Jeřábek povedenou, kolmou přihrávku na Křížka, tomu ale k převzetí míče kousek chyběl. V 32´ zaváhal v rozehrávce v pok. území domácí kapitán Kozohorský, bohužel Herejt jeho chybu nepotrestal, domácí brankář byl u míče dříve. V 35´ vyzkoušel Jeřábek pozornost Malého střelou ze střední vzdálenosti, ten si s jeho přízemním pokusem k pravé tyči poradil. V 40´ unikl Diviš po levé straně, jeho centr do pok. území hosté zablokovali a odražený míč poslal domácí hráč z 20m ránou těsně nad branku. Důležitý moment nastal v 42´, kdy sice Křížek unikl domácí obraně a vstřelil branku, kterou rozhodčí na pokyn AR1 neuznal – AR odmával ofsajdovou pozici Herejta, který ale nehrál!!! V 45´ bohužel zahrál v pok. území nešťastně rukou Jeřábek a nařízený PK bezpečně proměnil Šrain 1:0.

Na začátku 2. poločasu měla hra podobný průběh jako na začátku utkání. Až v 54´ se pokusil domácí hráč o kolmici na rozběhnutého Chýlu, ale Vlasák byl u míče dříve. V 58´ zelenobílí vyrovnali, když přesná přihrávka Mráze našla rozběhnutého Herejta, který elegantně přehodil vybíhajícího brankáře 1:1. V 64´ potáhl míč Žižka a jeho rána z 25m jen těsně proletěla nad břevnem domácí branky. O dvě minuty později, po domácím brejku po pravé straně, Vlasák zneškodnil přihrávku na nabíhajícího útočníka. V 68´ si mohli domácí hráči vzít vedení zpátky, po „závaru“ před domácí brankou první pokus vyrazil Vlasák, druhý zablokovali hostující obránci. V 75´ po rohovém kopu a následném „závaru“, tentokrát před domácí brankou, nedokázali zelenobílí dotlačit míč do branky. V 80´ unikl po pravé straně Diviš, jeho pokus o lob na zadní tyč dokázal Vlasák vytlačit nad břevno. V 83´ byli loděničtí hráči blízko vedení. Herejt se pokusil zaskočit Malého střelou přímo z rohu na zadní tyč. Ke smůle hostí se však míč odrazil od brankové konstrukce do náručí domácího brankáře. A jak to tak bývá o dvě minuty později přišel úder na druhé straně hřiště. Domácí hráč zatáhl míč po levé straně, zpětnou přihrávkou našel střídajícího Mašku, který přešel přes Hejnu, na hranici pok. území se rozhodl pro střelu. Blok Žižky střelu nezastavil, Vlasák měl zakrytý rozhled, míč prošel mezi hráči a zapadl přesně u pravé tyče 2:1. Šanci vyrovnat měl v nastaveném čase Herejt, ale z PVK, asi 20m od branky, cíl minul.

Tomuto utkání by více slušel nerozhodný výsledek, bohužel se loděničtí hráči vrací domů s prázdnou. O další bodový zisk se pokusí v dalším utkání, kdy v sobotu dopoledne přivítají na Jánské ambiciózního nováčka z Hořovic, jejich rezerva je nyní na 5. místě tabulky.

 

MFK DOBŘÍŠ B – AFK LODĚNICE 2 : 1 (1 : 0)

 

Sestavy:

Dobříš B Malý

Petrlík / 72´ Naumenko / – Kozohorský – Weber – Zbíral

Čihák / 80´ Maška / – Píša – Šrain – Diviš

Chýla / 92´ Stibor / – Havelka / 46´ Liška /

Loděnice Vlasák

Jarolím – Majer – Žižka – Jeřábek

Chrapek – Hejna – O. Mráz – Korabík

Herejt – Křížek

 

Branky: Šrain, Maška – Herejt

Statistika: střely na branku 4:2, mimo 3:10, rohy 4:5, ofsajdy 2:6, ŽK 1:2.

Rozhodčí: Pomykáček – Zuskin – Petr / ME /

 

Další výsledky 5. kola:

Tlustice – Černolice 2 : 2 Ungr J., Pergl – Zadina, Šilhavý

K. Dvůr B – Nová Ves 5 : 0 Bíba, Janků, Mencl, Kočí, Sabou

Lety – D. Břežany 0 : 1 Sklenář

Hořovice B – Sedlčany B 4 : 2 Kyncl, Dráb, Král, Koten – Barták 2

Zdice – Petrovice 5 : 2 Byba 2, Koželuh, Ježek, Krůta Ja. – Chlasták P.

Jílové – V O L N O

 

Ostatní utkání příštího kola:

Černolice – Dobříš B / SO /

Lety – Tlustice / SO /

Jílové – Králův Dvůr B / SO /

Sedlčany B – Zdice / NE /

Dolní Břežany – Nová Ves / NE /

Petrovice – V O L N O

panerai repliky hodinek