Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Další kolo středočeské I.B třídy přineslo ve skupině E souboj o čtvrté místo. A protože loděničtí fotbalisté ve vyrovnaném utkání na neoblíbeném hřišti v Nové Vsi neproměnili dvě veliké šance, tak rozhodla o zisku všech bodů pro domácí celek jediná, šťastná, tečovaná střela, která se dokutálela do branky.

Prvních dvacet minut moc vzruchu nenabídlo. Hrál se fotbal mezi šestnáctkami bez vyložených příležitostí s občasnou střelbou ze střední vzdálenosti, při které domácí hráči mířili přesněji. První vyložená šance se narodila ve 22´, kdy Křížek před pok. územím obral o míč S. Petráka, zatáhl míč do šestnáctky a podél vybíhajícího Nováka předložil míč před prázdnou branku nabíhajícímu Herejtovi, který bohužel k překvapení všech, včetně domácího tábora, nepotvrdil pozici nejlepšího loděnického střelce a místo, aby poslal míč do prázdné branky, tak pouze orazítkoval tyč. V 26´si za obranu naběhl středem hřiště Krása, naštěstí jej dostihl Novotný a skluzem mu míč vypíchl a Vlasák odkopl do bezpečí. Do dalšího brejku si naběhl Krása za obranu v 41´, ale vybíhajícího Vlasáka neprostřelil. O minutu později vyzkoušel pozornost Nováka ze střední vzdálenosti Z. Žižka, ten si s jeho pokusem poradil. Bohužel to byla jediná střela loděnických hráčů na branku za celé utkání.

Stejně jako v prvním poločase, tak byla první obrovská šance po přestávce na straně hostí. Herejt v 58´ pronikl z levé strany do pok. území, kde ho nedovoleným způsobem zastavil nedovoleným způsobem A. Petrák a rozhodčí nařídil PK. K jeho zahrávání se postavil Z. Žižka, bohužel jeho přízemní střela minula pravou tyč domácí branky. Naopak o dvě minuty později přišel rozhodující moment utkání. Mladý Srp zatáhl míč po levé straně po pok. území a jeho střelu tečoval R. Žižka do protipohybu Vlasáka a míč se dokutálel u pravé tyče do branky 1:0. O dvě minuty později pronikl Hejna přes několik hráčů do šestnáctky až k brankové čáře, jeho přihrávku stačil obránce srazit na roh. V 73´ vznikl „závar“ před brankou hostí, který zelenobílí ubránili, když zablokovali několik střeleckých pokusů domácích. V 77´ křížná střela střídajícího Štětky jen těsně minula zadní tyč. V 85´ mohl přidat brankovou pojistku Krása, ale i jeho další nájezd Vlasák zlikvidoval. Ve zbytku zápasu si ani jeden celek brankovou příležitost nevypracoval a domácí celek dotáhl utkání do úspěšného konce.

Domácí hráči už vědí, že budou hrát krajskou soutěž i v příští sezoně. Naopak loděničtí hráči vědí, že nějaké body budou ještě potřebovat. Proto je čeká důležitý zápas v sobotu dopoledne Na Jánské, kdy přivítají, na jaře podstatně lépe hrající, Jílové.

 

TJ SOKOL NOVÁ VES – AFK LODĚNICE 1 : 0 (0 : 0)

 

Sestavy:

N. Ves Novák

Onderka – A. Petrák – Német – J. Petrák

Malina – Durdil – Žaloudek – Voborník / 67´ T. Petrák / – Srp

Krása / 87´ Held /

Loděnice Vlasák

R. Žižka – Novotný – Majer – Jeřábek

Jarolím / 76´ Štětka / – Z. Žižka – Hejna / 81´ Bartoš ml. / – Korabík

Herejt – Křížek

 

Branka: Srp

Statistika: střely na branku 6:1, mimo 4:7, rohy 1:4, ofsajdy 4:8, ŽK 2:1.

Rozhodčí: Ladislav – Orálek – Petýrek / PV / Delegát: Míka / BN /

 

Ostatní výsledky 21. kola:

Jílové – Sedlčany B 2 : 4 Jankele 2 – Repetný, Krůta, V. Lípa, Sirotek

Zdice – Tlustice 1 : 0 Byba (PK)

Král. Dvůr B – Černolice 4 : 1 Janků 3, Bíba – Novák

Hořovice B – Dobříš B 2 : 1 Vyšín 2 – Chýla

Petrovice – D. Břežany 0 : 6 Hraško 2, Matoušek 2, Tomanec, Sklenář

Lety – V O L N O

 

Ostatní utkání příštího kola:

Dolní Břežany – Hořovice B / PA 19.00 /

Černolice – Nová Ves pod Pl. / SO /

Dobříš B – Zdice / NE /

Lety – Králův Dvůr / NE /

Sedlčany B – Petrovice / NE /

Tlustice – V O L N O

panerai repliky hodinek