V dalším kole čekalo loděnické fotbalisty první utkání na hřišti soupeře. Cesta nebyla daleká, neboť je čekal zápas u tradičního soupeře na břehu Berounky – v Letech, kde na ně čekalo i pěkné, fotbalové počasí a výborná tráva.

Domácí celek zahrozil již ve 3´, kdy se po rohovém kopu prosadil na bližší tyči k hlavičce Veselý, ale branku těsně minul. Hosté udeřili hned z první povedené akce v 15´, kdy Mráz poslal kolmou přihrávku za obranu na Křížka a ten prostřelil vybíhajícího brankáře 0:1. Ve 20´ si Štěpán poradil se střelou Mráze ze střední vzdálenosti. O dvě minuty později se hostující tábor znova radoval. Na dlouhý pas Žižky za obranu si naběhl Herejt a přesnou, přízemní střelou na dlouhou tyč nedal domácímu brankáři šanci 0:2. V 25´ se povedl domácímu celku brejk po levé straně, následný centr dorážel do branky Veselý, ale Abrahám jeho pokus dokázal ještě vyškrábnout. O minutu později ztroskotal na loděnickém brankáři i nájezd Holého. V 31´ bohužel rozhodčí neuznali Loděnici další branku po nájezdu Mráze pro velice sporný ofsajd… V 34´ neuspěl na druhé straně hřiště proti Abrahámovi Měchura. Terčem zloby hostí se stali rozhodčí podruhé v 37´, kdy souboj Křížka s obráncem domácích, při kterém domácí hráč Křížkovi zul i kopačku, posoudil rozhodčí jako útočný faul loděnického fotbalisty… Na konci poločasu přišly dvě povedené střely Mráze, jedna však mířila těsně nad branku, druhá skončila v rukavicích Štěpána. Domácí celek se vrátil do zápasu v nastaveném čase, kdy centr do šestnáctky trefil nešťastně ruku Jarolíma a nařízený PK Švejda střelou k pravé tyči snížil na 1:2. Abrahám jeho pokus sice vystihl, ale nedokázal míč zastavit.

Hned po přestávce uvolnil Křížek Herejta, jeho pokus vytlačil domácí brankář přes břevno na roh. V 55´ pokus Hejny z hranice pok. území těsně minul levou tyč. V 60´ přetažený centr Žižky z pravé strany vrátil před branku Herejt a z druhé vlny nabíhající Jarolím byl blízko premiérové branky v loděnickém dresu, bohužel i jeho rána těsně minula levou tyč. V 62´si naběhl až před Štěpána Křížek, ale neprostřelil vybíhajícího brankáře. O dvě minuty později, na druhé straně hřiště, zastavil ve skluzu na poslední chvíli nájezd Janicha Jarolím. O chvíli později Kratochvíl obešel i Abraháma, zakončit mu nedovolil tělem opět Jarolím. Tento zákrok se pro změnu zase nelíbil domácímu táboru, který chtěl 2.PK. V 73´ Mráz vysunul Křížka, který zakončil stejně jako jeho dva předchůdci – těsně vedle levé tyče. V 76´ už vše vypadalo pro hosty růžově. Po chybě domácího stopera si Křížek s Mrázem vyměnil míč a lobem překonal zaskočeného brankáře 1:3. Přesto si nakonec loděničtí fotbalisté vezou domů jenom bod, neboť v závěrečné desetiminutovce domácí hráči dokázali dvakrát dotlačit míč do jejich branky. Nejdříve v 83´ při „závaru“ v šestnáctce nedokázali hráči Loděnice odkopnout míč, ten získal Černý a z otočky asi z 12m poslal míč k levé tyči 2:3. Z protiútoku, po akci Žižky, Hejna asi z 12m netrefil branku a poté už přišel domácí úder

a v 88´ vyrovnání. Lety poslaly centr do pok. území, hostující hráči jej opět nedokázali poslat do bezpečí a po následném „závaru“ ještě dokázal Abrahám vykopnout střelu střídajícího Zevla, na dorážku Švejdy pod břevno už byl bezmocný 3:3. Únik Herejta v nastaveném čase dokázala domácí obrana zablokovat, a tak se body v sobotním podvečeru dělily.

Před utkáním by loděničtí hráči bod od neoblíbeného soupeře brali. Po utkání vědí, že tentokrát byla šance přivést všechny tři. V dalším kole čeká zelenobílé první okresní derby, kdy na Jánskou přijede v sobotu dopoledne další neoblíbený soupeř Tlustice.

FK LETY – AFK LODĚNICE 3 : 3 (1 : 2)