Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Na toto utkání se sešlo trenérovi Kováčovi hodně omluvenek, tak nakonec neměl k dispozici ani jednoho náhradníka. Přístup některých hráčů je velké zklamání. Už v 11´ rozhodčí pustil akci domácího celku i přes ofsajdové postavení a po střele z hranice „šestnáctky“ se Lužná ujala vedení 1:0. Na vyrovnání se nečekalo dlouho. V 15´ Suchý z PVK od postranní čáry poslal centr do pok. území a Řanda hlavou umístil míč přesně 1:1. V 35´naši hráči ztratili zbytečně na polovině hřiště míč, domácí hráč unikl Hrubanovi a přehodil brankáře Novotného 2:1. Do přestávky byli naši hráči lepší, ale nedokázali se v útoku prosadit.

Po přestávce už získali převahu domácí hráči a v 68´přidali brankovou pojistku po výborně zahraném rohovém kopu, kdy míč prošel na bližší tyči do naší branky 3:1. Vrátit zelenobílé mohli do zápasu po kombinačních akcích Suchý a Řanda, ani jeden z nich však netrefil prostor branky. Průběh zápasu ukázal, že s „normální“ sestavou zde byla velká šance uspět.

Na jaře budou hrát naši dorostenci opět svoje domácí zápasy již v sobotu jako předzápas A mužstva. Tuto sobotu přivítají 4 celek tabulky Tuchlovice.

TJ SPARTA LUŽNÁ – AFK LODĚNICE 3 : 1 (2 : 1)          hráno 29.3.2015 v 14:30 hod.

Sestava:

Novotný

Hruban – Kubíček – Řanda – Hůla

Horný – Kovač – Suchý – Uher

Prokop – Černovský

Rozhodčí: Fejfar / RA /

panerai repliky hodinek