Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Série přátelských utkání našich dorostenců pokračovala v neděli dopoledne v Drozdově. Vedoucí celek OP měl prověřit naše hráče, bohužel jejich trenérovi chybělo 6 lidí ze základní sestavy, které nahradili žáci a tři naši hráči. Podle toho utkání i vypadalo.

Od začátku měli naši hráči na trávníku vše pod kontrolou, přesto bylo v jejich hře hodně nepřesností. Dlouho se nemohli střelecky prosadit až v 15´se prosadil na hranici brankového území Fortelka a otevřel účet zápasu 0:1. Ve 25´unikl po pravé straně Suchý, před brankou našel nabíhajícího Horného a bylo to 0:2. V závěru poločasu mohl vylepšit stav zápasu Fortelka, ale zblízka hlavou cíl netrefil.

Po přestávce začali domácímu celku docházet síly a utkání se postupně měnilo v exhibici. Nejdříve sice naši hráči zblízka dvakrát trefili brankáře, ale v 56´ se centr Langhanse proměnil v nechytatelnou střelu 0:3. Poté si už hráči v pohodě zastříleli a moc nechybělo, aby došlo na dvouciferný výsledek. Třeba aby brankář Novotný proměnil pokutový kop. Za zmínku ještě stojí, že jedním z nejlepších hráčů soupeře byl námi zapůjčený Pavelka.

Tento víkend čekají naše dorostence dvě utkání. V sobotu ve 13.00 hodin nastoupí na Chyňavě a v neděli si na Jánské od 10.15 hodin zahrají odvetu se svým minulým soupeřem, který se snad již dostaví v plné sestavě.

SDR. DROZDOV/ZDICE – AFK LODĚNICE 0 : 9 (0 : 2)          hráno 4.10.2015 v 10:15 hod.

Sestava:

Novotný

F. Hruban – Klatovský – Suchý – Hůla

Fortelka – Kovač – Dostál – Langhans

Horný – Černovský

(Prokop, P. Hruban a Pavelka nastoupili za domácí celek)

Branky: Suchý 2, Dostál 2, Kovač 2, Horný, Fortelka a vlastní

Rozhodčí: Kovač st. (úspěšná premiéra nového rozhodčího)

panerai repliky hodinek