Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Na jaře skončila v Petrovicích černá série 9 zápasů bez bodu, tentokrát však neúspěšná série zde navlékla čtvrtý korálek. Přestože loděničtí fotbalisté podali podstatně lepší výkon než v posledním domácím utkání, po přestávce svého soupeře i přehrávali, na bodový zisk to však nestačilo.

První šance patřila v 5´ hostům, ale centr Vyskočila Majer hlavou mezi tyče nenasměroval. Bohužel domácí hráči, z první nebezpečné situace na druhé straně hřiště, udeřili. Rozhodčí přehlédl, že unikající Pelikán si zpracoval míč rukou, zelenobílí přestali na chvíli hrát a prudký centr uklidil do branky na zadní tyči nabíhající J. Mandík 1:0. Ve 22´ musel Sklenář vytlačit na roh prudkou střelu Kicla. Podruhé udeřilo ve 29´, kdy Žižka prováhal čas na odkopnutí míče a následně zbytečně fauloval. K nařízenému PVK, několik metrů od rohu pok. území, se postavil Kašpar a po jeho provedení viděly Petrovice gól roku. Jeho nechytatelná střela skončila v protilehlé šibenici 2:0. Ve 31´ztratil na polovině míč Majer a následný brejk Štemberka musel vyřešit Sklenář. Ve 34´ po přihrávce Křížka se objevil na „desítce“ Mráz, ale bohužel míč mu nohu před zakončením přeskočil. Vrátit zelenobílé do hry mohl v poslední minutě Křížek, ale centr Vyskočila, ve skluzu na bližší tyči, do branky neusměrnil.

I po přestávce patřila v 52´ první šance loděnickým hráčům. Po chybě domácích hráčů se dostal do úniku F. Pospíšil, ale ani jeho střela cíl netrefila. O dvě minuty později zatáhl míč po levé straně Majer, předložil krásný míč na zadní tyč nabíhajícímu Křížkovi, který se ve skluzu bohužel znovu neprosadil. Aktivita hostí přinesla úspěch v 56´, kdy rohový kop Mráze prošel až na zadní tyč a na střelu Šmída neměl Zrůbek nárok 2:1. Domácí se dostali do první šance v 62´, kdy hlavičku Kicla zblízka Sklenář zneškodnil. Postupem času tlak hostí přestal přinášet další šance, naopak domácí hráči hrozili z brejků, které hosté buď zablokovali, nebo končili u Sklenáře. V 80´ po rohu Mráze vytlačil domácí brankář nad břevno hlavičku Křížka. Definitivní rozhodnutí o osudu zápasu přinesla 87´, kdy váhající Vaněk nestačil odcentrovat, přišel o míč a následoval brejk tří na jednoho a Kicl zblízka pečetil výsledek 3:1. V 90´ještě mohl výsledek vylepšit střídající L. Mandík, ale ani nadvakrát nedokázal Sklenáře překonat.

Série čtyř neúspěšných zápasů poslala zelenobílé ke dnu tabulky. Ukončit tuto sérii a konečně zase uspět, a také udělat radost divákům i sobě, se budou zelenobílí snažit v sobotu na Jánské, kdy v důležitém utkání přivítají nováčka, rezervu Spartaku Příbram, který čeká na své první vítězství v krajské soutěži.

SK PETROVICE – AFK LODĚNICE 3 : 1 (2 : 0)          hráno 5.10.2015 v 16:00 hod.

Sestavy:

Petrovice:

Zrůbek

Pelikán / 67´ L. Mandík – Fořt – Stejskal – Kašpar / 80´ Sedlák /

Brosch / 26´ Paták / – J. Mandík – Talaváňa / 65´ Podlipský / – Dvořák

O. Štemberk – Kicl

Loděnice:

Sklenář

Paleček – Miška ml. – Prokop – Vyskočil

F. Pospíšil – Žižka / 80´Vaněk / – Mráz – Šmíd / 77´ Dóša / – Majer

Křížek

Branky: J. Mandík, Kašpar, Kicl – Šmíd

Statistika: střely na branku 7:6, mimo 6:5, rohy 7:5, ofsajdy 5:3, ŽK 2:3.

Rozhodčí: Balík – Kudrjavcev – Velebil

 

Ostatní utkání 7. kola:

Březnice – Žebrák 1 : 0 Zárybnický

Nový Knín – Dobříč 0 : 1 (PK)

Sedlčany – Komárov 4 : 3 (PK) P. Chlasták, Havel, Repetný – Petráš 2, Pužík

Příbram B – D. Dušníky 3 : 4 /PK) Nádherný, Slabihoudek, Gregořica – Krása,

Žáček, Kokštejn

Sedlec-Prčice – Cerhovice 7 : 2 Davídek 4, Kobliha, Pištěk, Rataj – Zemánek, Vintr

Tochovice – v o l n o

 

panerai repliky hodinek