Kádr našich dorostenců se povážlivě ztenčuje, a tak na hřiště předposledního celku tabulky odjeli pouze s dvanácti hráči, a navíc se žákovským brankářem Patejdlem v útoku. Do přestávky byli zelenobílí lepší, ale Řanda ani Suchý se nedokázali v koncovce prosadit. Až ve 22´si Suchý narazil před pok. územím míč s Prokopem a přesnou střelou poslal náš celek do vedení 0:1. Navíc ten samý hráč o tři minuty později po Fortelkově centru trefil tyč. Před přestávkou odmítl přidat pojistku Horný, který sám před brankářem poslal míč hlavou nad branku a v poslední šanci ve 42´nastřelil Řanda jen brankáře.

Hned po přestávce po přihrávce Kovače přestřelil branku Prokop. Domácí celek vyrovnal z první příležitosti ve 49´, kdy sice Hůla v pok. území vybojoval míč, aby o něj vzápětí přišel a po přihrávce před branku domácí Nestrašil snadno vyrovnal 1:1. O 4 minuty později po další chybě Hůly bylo ještě hůře, když se prosadil tentokrát Kozel 2:1. Poté se dostali do dobrých pozic Prokop a Řanda, ale opět neuspěli. Náš celek začal hrát více na riziko s vysunutým stoperem Řandou, a tak šancí na domácí straně přibývalo. Patejdl sice dostal míč do sítě, branka však pro ofsajd platit nemohla. Výsledek dostal konečnou podobu v 82´, kdy další zaváhání v rozehrávce, tentokrát Pavelky, potrestal pojišťovací brankou Vodička 3:1.

Naši hráči v tomto utkání trestuhodně přišli o všechny body, kdy soupeři nabídli všechny góly svými chybami a sami naprosto propadli v koncovce. Příští utkání čeká naše dorostence v sobotním předzápase na Jánské, kdy nastoupí v derby proti výbornému celku Hudlic.

FK KRALUPY 1901 – AFK LODĚNICE 3 : 1 (0 : 1)          hráno 9.5.2015 10:15 hod.