Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V sobotu dopoledne čekal loděnické hráče na pěkném hřišti v Jincích další důležitý duel se soupeřem, který rovněž bojuje o záchranu. Zelenobílí, kteří byli v tomto utkání lepší, si nevezou domů všechny body, protože opět selhali v koncovce. Samostatnou kapitolou byl výkon dvacetiletého rozhodčího Balíka.

Po opatrném začátku se do první vyložené šance dostali hosté. V 10´ poslal centr z PVK z pravé strany Žižka, míč dopadl mezi domácí obránce k F. Pospíšilovi, bohužel jeho volej proletěl nad branku. Jince odpověděly v 17´ kombinační akcí, kterou zakončily povedenou střelou na bližší tyč, ale Sklenář si poradil. Hned z protiútoku nebezpečně hlavičkoval Herejt, ale cíl těsně minul. Ve 24´si na dlouhý pas od Mišky za domácí obranu naběhl F. Pospíšil, zatáhl míč do pok. území, ale při pokusu o kličku brankáři neuspěl. Ve 29´si na dlouhý míč naběhl Herejt, ale v běžeckém souboji se Slančíkem se neprosadil a domácí obránce jej odzbrojil. Ve 34´pronikl do pok. území Křížek, míč mu trochu odskočil, a proto se k zakončení nedostal. Ve 39´ se zelenobílý tábor poprvé hodně zlobil na rozhodčího zápasu, když se dostal do úniku Křížek, v momentě, kdy se chystal udělat kličku brankáři, jej zezadu dobíhající obránce srazil a píšťalka rozhodčího zůstala němá… Ve zbytku poločasu si ani jedné mužstvo už vyloženou příležitost nevypracovalo.

Na začátku druhého poločasu sice nejdříve vyzkoušel Sklenáře dalekonosnou střelou Slančík, ale poté měli zelenobílí několik příležitostí rozhodnout utkání. V 52´ po centru z levé strany se dostal ke střele v pok. území Majer, ale trefil jen Kadeřábka. V 55´ zastavil průnik Křížka opět domácí strážce branky. V 58´ Majer uvolnil Křížka, ten se v koncovce opět neprosadil. Až v 61´se připomněli také domácí hráči, ale prudkou střelu Rybáka ze střední vzdálenosti dokázal Sklenář vyrazit na roh. Až v 67´se zelenobílí radovali, když po rohovém kopu napřáhl ke střele Kovač a jeho sraženou střelu uklidil za záda brankáře Dostál 0:1. Bohužel jejich radost netrvala dlouho. O čtyři minuty později vzal osud zápasu do rukou rozhodčí. Centr do pok. území chtěl Paleček odkopnout do bezpečí, dobíhající domácí hráč mu nasadil napřaženou nohou blok, po kontaktu se ozvala píšťalka, ale místo faulu na Palečka byl k všeobecnému úžasu nařízen PK, který Kašpárek prudkou střelou do středu branky proměnil 1:1. V 77´ mohli rozhození loděničtí hráči inkasovat rozhodující branku, když nezachytili náběh Hůly za obranu, ale Sklenář jeho nájezd rychlým vyběhnutím zlikvidoval a svůj celek podržel. V 84´mohl utkání pro zelenobílé rozhodnout Majer, ale po rohovém kopu Herejta na bližší tyč se sice prosadil k hlavičce, bohužel i tentokrát míč proletěl těsně mimo určený cíl.

Jestli jsem po minulém kole hodnotil zisk bodu jako malé vítězství, tak tentokrát je zisk bodu vzhledem k průběhu utkání málo. Pozitivní je pouze lepší bilance vzájemných zápasů s Jincemi při možné konečné rovnosti bodů. Další utkání čeká loděnické fotbalisty v sobotu na Jánské, kdy přivítají v tradičním derby Zdice.

SK JINCE 1918 – AFK LODĚNICE 1 : 1 (0 : 0)          hráno 9.5.2015 10:30 hod.

Sestavy:

Jince: Kadeřábek

Píchal – Slačík – Pravda – Biely / 60´ Provazník /

Molár – Rybák – Kašpárek – Beneš

Hůla – Krásný / 64´ Fenik /

Loděnice: Sklenář

Žižka – Kovač – Paleček – Vyskočil

Dostál – Miška ml. – Majer – F. Pospíšil

Herejt – Křížek

Branky: Kašpárek (PK) – Dostál

Statistika: střely na branku 5:4, mimo 5:7, rohy 3:3, ofsajdy 6:4, ŽK 3:3

Rozhodčí: Balík – Velebil – Rybka / BN / Delegát: Holý

 

Ostatní utkání 21. kola:

Zdice – Nová Ves 3 : 1 Krůta, Růžička, K. Svoboda – Durdil

Tochovice – Mníšek 1 : 0 J. Ivaník

Nový Knín – Rožmitál 8 : 2 Fiala 3, Vlasák 2, Chlumecký, Pouček, Vostrý –

Škácha, Janoušek

D. Dušníky – Hořovicko B 2 : 0 Kokštein, Machač

Petrovice – Hostomice 6 : 0 O. Štemberk 2, Paták 2, Kicl, Mandík

Podlesí – Březnice 6 : 1 Gabriel 2, Riegel, Pacina, Janát, Černohorský –

Zárybnický

panerai repliky hodinek