Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V sobotním předzápase na Jánské chtěli naši dorostenci ukončit sérii utkání bez bodového zisku, ale tento cíl nedokázali splnit. Velvary byly od začátku zápasu aktivnější a už v 8´byly blízko brance, ale střílený centr před brankou jejich hráči minuli. V 11´ se pokusil zaskočit Suchý hostujícího brankáře dalekonosnou střelou ze 30m, ten však míč vyrazil na roh. Velvary se ujaly vedení ve 23´, kdy naši obránci nedokázali ani na několik pokusů v pok. území odkopnout míč, tak jej Drobný poslal za záda Novotného 0:1. Ve 39´si náš brankář neodpustil tradiční chybu, když neudržel míč a Kazetský snadno dorazil míč do sítě 0:2. Zelenobílé mohl vrátit do zápasu ve 40´ Horný, bohužel z hranice brankového území branku minul.

Po přestávce zvýšili domácí hráči aktivitu, začali si vytvářet příležitosti, ale v koncovce se jim nedařilo. V 50´tečovaná střela Horného těsně minula cíl, o deset minut později si vedl podobně Prokop, střídající Fortelka ve vyložené šanci nastřelil jen brankáře. Až v 74´ z levé strany Suchý nalezl v pok. území Řandu a ten z velkého úhlu prostřelil brankáře 1:2. Poslední šanci na vyrovnání měl v 82´po zpětné přihrávce Vebra Suchý, ale i jeho střela mířila nad branku, a proto zůstali naši hráči opět bez bodů.

Naši dorostenci budou mít další šanci na ukončení bodového půstu v sobotu dopoledne na hřišti předposledních Kralup, ale to se jejich výkon musí hodně zlepšit, včetně přesnosti přihrávek, důrazu a nasazení.

AFK LODĚNICE – TJ SLOVAN VELVARY 1 : 2 (0 : 2)          hráno 2.5.2015 14:30 hod.

Sestava:

Novotný

Hruban – Kubíček / 46´ Hůla / – Řanda – Klatovský

Veber – Suchý – Kovač – Uher / 60´ Fortelka /

Prokop / 85´ Černovský / – Horný

Branka: Řanda

Rozhodčí: Červenka

panerai repliky hodinek