Také naši rezervu čekalo na podzim první utkání na půdě soupeře, a to nováčka OP z Tetína. V tomto zápase se nakonec asi body spravedlivě dělily. V prvním poločase měl domácí celek více ze hry, ale do brankových příležitostí se moc nedostával. V 15´ Dostál vyzkoušel pozornost brankáře Jandy střelou z hranice pok. území, ale trefil jen jeho náruč.

Ve 20´ nadějný únik Žižky dokázal domácí obránce zastavit těsně před „šestnáctkou“.

Ve 33´vystrašila Jandu povedená dalekonosná střela Graua, která jen těsně minula cíl. Závěr patřil Tetínu. Ve 37´ jejich šanci sice dobře zmařil L. Dreksler, ale následně si neodpustil stažení protihráče a může jen děkovat benevolenci rozhodčího Krupy, že jeho zákrok nepotrestal nařízením PK. Ve 41´však už udeřilo, když se Kaňka na hranici pok. území zmocnil míče, obešel i padajícího L. Drekslera a zavěsil do prázdné branky 1:0.

Zelenobílí vstoupili do druhého poločasu aktivně a brzo se dočkali vyrovnání. V 50´zatáhl O. Mráz míč až k brankové čáře, zpětnou přihrávkou našel před brankou volného Radu a jeho „šajtle“ střelou o břevno nedala Jandovi šanci 1:1. V 60´opět Rada mohl dokonce utkání otočit, kdy po centru z pravé strany sklepával míč do branky, ale Janda tentokrát stihl zasáhnout včas. I když naši hráči byli dál aktivnější, tak už si brankovou příležitost nevypracovali, a protože domácí hráči na tom byli podobně, tak se už se výsledek do konce utkání nezměnil.

O další bodový zisk se pokusí naše rezerva v neděli na Jánské, kdy přivítá zatím se trápící Osek.

SK TETÍN – AFK LODĚNICE B 1 : 1 (1 : 0)          hráno 5.9.2015 v 17:00 hod.