Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

I ve druhém jarním utkání nastoupili na hřišti soupeře, opět nedokázali vstřelit ani branku, utkání výsledkově nezvládli, a proto se i ze hřiště posledního celku tabulky vracejí s prázdnou. Opět však neměl trenér k dispozici několik hráčů, navíc hráči psychicky neunesli „nepřízeň“ trojice rozhodčích.

Na hráče čekalo na toto roční období velmi dobře připravené hřiště. A do první šance se dostali domácí hráči už v 6´, kdy se po rohovém kopu a několika odrazech míče dostal míč k jejich hráči, který trefil tyč a odražený míč chytil brankář Miška. Postupem času začali zelenobílí mít hru pod kontrolou, Herejt sám měl vyložené brankové příležitosti, které však nedokázal proměnit. Domácí hráči se dostali ke slovu až v 35´, kdy musel Miška v brance zneškodnit průnik Fouse. Jediná branka padla až v první minutě nastavení. Domácí kapitán Hausleitner po dlouhém sólu „narazil do stojící dvojice loděnických hráčů a rozhodčí daroval Rožmitálu hodně přísný PVK asi 25m od branky. K jeho rozehrání se postavil sám postižený hráč a krásnou střelou trefil pravou „šibenici“ loděnické branky 1:0.

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil. Zelenobílí nadále kontrolovali hru, většinu doby měli míč v držení, ale vypracovat si vyloženou příležitost, nebo ohrozit brankáře domácího celku přesnou střelou ze střední vzdálenosti, byl pro loděnické hráče neřešitelný problém. Nejblíže k brance byl v 53´ po Majerově centru hlavičkující Křížek, ale bohužel míč těsně nad břevnem. O pět minut později po centru Šmída si na volej naběhl Miška, Zrno si dokázal s jeho pokusem poradit. V 60´předvedl Rožmitál vydařený brejk a loděnický brankář si musel poradit se zakončením Sedláčka z několika kroků. O osudu utkání definitivně rozhodla 79´utkání, kdy domácí celek získal na naší polovině míč a Fous, který nevěděl co s míčem, tak další, velmi povedenou, dalekonosnou, pro změnu přízemní střelou, cinkl míčem o levou tyč a rozvlnil síť 2:0. Zbytek zápasu už žádnou mimořádnou událost nenabídl a domácí hráči mohli oslavovat třetí výhru v ročníku.

Další porážka znamená sestup zelenobílých až na 10 příčku v tabulce a nebezpečně se přibližují sestupovému pásmu. Ukončit nepříjemnou sérii bez bodového zisku se pokusí hráči v sobotu, poprvé Na Jánské, kdy je čeká velmi těžká prověrka. V okresním derby přivítají fotbalisté z Loděnic vedoucí celek skupiny Hostomice.

TJ SPARTAK ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – AFK LODĚNICE 2 : 0 (1 : 0)          hráno 28.3.2015 v 15:00 hod.

Sestavy:

Rožmitál: Zrno

Kodat – Hruška – Pazderník – Pejsar

Fous – Hausleitner – Varadin / 73´ Pecha / – Šturc

Drechsler / 78´ Přigrodský / – Sedláček / 90´ Trčka /

Loděnice: Miška st.

Šmíd / 82´ Pe. Frydrych / – Kovač st. – Paleček – Majer

Baštář / 70´ T. Dreksler / – Miška ml. – Novák – Žižka

Herejt – Křížek

Statistika: střely na branku 8:4, mimo 5:11, rohy 3:3, ofsajdy 3:13!!, ŽK 4:4.

Branky: Hausleitner, Fous

Rozhodčí: Mansour – Němeček – Suchý / NK /

 

Další výsledky 15. kola:

Hostomice – Nová Ves        3 : 0      Hruška, Vladyka, Bábíček.

Jince – Hořovicko B            0 : 0

Nový Knín – Zdice               4 : 0       Slezák 2, Pouček, Ducho.

Tochovice – Dal. Dušníky   2 : 1        Havrlík, Černý – P. Krása

Mníšek – Březnice                1 : 1         Rada – Ševr

Petrovice – Podlesí              4 : 2        Sedlák 2, O. Štemberk, Pelikán – Gabriel 2.

 

panerai repliky hodinek