Oficiální stránky klubu

PŘEHLED 5. KOLA

Přehled výsledků 5. kola:

Vinařice          –   Rakovník B     2 : 5     Dlouhý (PK), Kořínek – Černý 2, Lisner, Vráblík,
Hájek

Kladno B        –   Braškov          1 : 4     Čermák – Jaroš 2, Najer, Brodský

Hostouň B      –   Lány               3 : 0     Bureš, Fábry, Linc

Klobuky          –   Slaný B           1 : 5     Douša – P. Danda, Hrůnek, Beneš, L. Danda, Hron

Přítočno          – Jedomělice     1 : 3     Popelka – Mrština 2, Vyšata

Zavidov          –   Lubná             6 : 2     Žďánský 2, Neved´al, Kapoun, Korčák, Sekyra –
Varyš (PK), Bařtipán (PK)

Rudná             –   Loděnice    odloženo – 30.9.2020 v 19.00 UMT Beroun

 

Tabulka po 5. kole

1. Slaný B 5 5 0 0 0 21 : 5 15 / + 9 /
2. Hostouň B 5 3 1 1 0 17 : 8 12 / + 3 /
3. Zavidov 5 3 0 0 2 20 : 11 9 /  0  /
4. Kladno B 5 3 0 0 2 15 : 8 9 /  0  /
5. Braškov 5 2 1 1 1 15 : 10 9 /  – 3 /
6. Klobuky 5 3 0 0 2 12 : 15 9 /  – 3 /
7. Loděnice 4 2 0 2 0 16 : 11 8 / + 2 /
8. Lubná 5 2 1 0 2 12 : 17 8 / + 2 /
9. Jedomělice 5 1 2 0 2 9 : 11 7 / + 1 /
10. Rakovník B 5 1 1 0 3 8 : 10 5 /  – 1 /
11. Vinařice 5 1 0 1 3 12 : 15 4 /  – 2 /
12. Rudná 4 1 0 1 2 6 : 13 4 /  – 2 /
13. Lány 5 1 0 0 4 7 : 19 3 /  – 3 /
14. V. Přítočno 5 0 0 0 5 10 : 21 0 /  – 6 /

 

PŘEHLED 6. KOLA

Přehled výsledků 6. kola:

Rakovník B    –   Zavidov      1 : 5     Hora – Žďánský 3, Jelínek, Neveďal

Lány               –   Slaný B       1 : 4     Hušálek – L. Danda 2, Peška, Hronek

Jedomělice     –   Klobuky     3 : 0     Milfait, Nedvěd, Debora

Lubná             –   V.Přítočno  1 : 4    Varyš – Slánský 2, Popelka, Kuba

Braškov          –   Rudná         4 : 2     Repaský, Štoncer, Machuta, Kacafírek – Kaucký, Slowik

Hostouň B      –   Kladno B    0 : 3     Šnobl 3

Loděnice        –   Vinařice     odloženo na ST 7.10.2020 v 19.00 UMT Beroun

 

Tabulka po 5. kole

1. Slaný B 6 6 0 0 0 25 : 6 18 / + 12 /
2. Zavidov 6 4 0 0 2 25 : 12 12 / + 3 /
3. Kladno B 6 4 0 0 2 18 : 8 12 / + 3 /
4. Braškov 6 3 1 1 1 19 : 12 12 /  – 3 /
5. Hostouň B 6 3 1 1 1 17 : 11 12 /  0  /
6. Jedomělice 6 2 2 0 2 12 : 11 10 / + 1 /
7. Klobuky 6 3 0 0 3 12 : 18 9 /  – 3 /
8. Loděnice 4 2 0 2 0 16 : 11 8 / + 2 /
9. Lubná 6 2 1 0 3 13 : 21 8 /  – 2 /
10. Rakovník B 6 1 1 0 4 9 : 15 5 /  – 4 /
11. Vinařice 5 1 0 1 3 12 : 15 4 /  – 2 /
12. Rudná 5 1 0 1 3 8 : 17 4 /  – 2 /
13. V. Přítočno 6 1 0 0 5 14 : 22 3 /  – 3 /
14. Lány 6 1 0 0 5 8 : 23 3 /  – 6 /

 

Ostatní utkání příštího kola:

Rudná                         –          Hostouň B                  / SO /

Vinařice                     –          Braškov                      / SO /

Velké Přítočno           –          Tatran Rakovník B     / NE /

Klobuky                     –          Lubná                         / NE /

Slaný B                       –          Jedomělice                 / NE /

Kladno B                    –          Lány                           / NE /

panerai repliky hodinek