Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Fyzicky vyspělejším domácím hráčům patřil úvod utkání. Již v 5´ si na dlouhý nákop za obranu naběhl domácí útočník, ale jeho střelu výborně vytáhl Patejdl na roh. Bohužel po rohu a zmatku před naší bránou jsme nedokázali odkopnout míč a domácí otevřeli skóre střelou od břevna 1:0. V 8´ se nedohodl Patejdl s obránci, nevyběhl z brány, ale domácí hráč tutovku neproměnil. Ve 13´ byl u lajny faulován Pavelka a na přetažený míč Langhanse z PVK si na zadní tyči naběhl Prokop, který hlavou srovnal skóre 1:1. V 15´ dal Roudnický krátkou malou domů, útočník doběhl před váhajícím Patejdlem a skóroval do prázdné brány 2:1. V 16´ se ve vápně dostal k odraženému míči Pavelka, ale brankář mu včasným vyběhnutím zmařil šanci. K odraženému míči se na vápně dostal Prokop, ale jeho střelu vykopl obránce. Ve 27´ poslal Prokop do šance Hrabáka, ale jeho slabá střela skončila v náručí brankáře. Ve 30´ unikl opět Hrabák, přehodil brankáře, ale míč těsně minul bránu. Ve 32´ poslal pomalou malou domů tentokrát Husák, opět malinko zaváhal Patejdl s vyběhnutí, ale přesto dokázal zabránit domácím skórovat. Ve 40´ zaváhal Roudnický, ale domácí v dobré šanci stříleli nad. Ve 45´ vyrážel střelu domácích Patejdl, ale ani tři volní hráči domácích nedokázali zakončit.

Ve druhém poločase se začala projevovat lepší kondice našeho týmu. V 60´ poslal Langhans míč z PVK přes zeď, brankář vytáhl míč na břevno a dobíhající Štědrý dotlačil do branky 2:2. V 61´ unikl po straně Pavelka a jeho prudký centr si srazil do brány Bežo 2:3. V 66´ poslal Roudnický z PVK dlouhý míč za obranu, mezi obránci prošel Prokop a podle brankáře zvýšil 2:4. V 69´ centroval před bránu Hruban, míč se odrazil ke Zderadičkovi a ten opět jen dotlačil míč do brány 2:5. V 87´ si střílený roh Horného našel před bránou Hrubana a ten hlavou uzavřel skóre na 2:6. Ještě v 89´se ve vyložené šanci objevil střídající P. Hruban, ale branku nedal.

Náš dorost v druhé půli jednoznačně kraloval, dal 5 branek a domácím již navíc ani nedovolil výrazně ohrozit naši branku.

Sdružení Praskolesy / Podluhy- AFK Loděnice           2 : 6 (2 : 1)      

Sestava:        Patejdl

Pavelka – Hruban Fr. –Roudnický – Hůla

Štědrý –Prokop – Horný –Husák (46´ Zderadička)

Langhans (72´ Hruban P.)– Hrabák (76´ Novotný)

Rozhodčí:  Vlachopulos Patrik

Branky:  Štěpánek, Nečas – Prokop 2x, Štědrý, Bežo(vlastní), Zderadička, Hruban Fr.

panerai repliky hodinek