Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Naše posílená rezerva měla v prvním poločase jasnou převahu. Již ve 4´ našla přesná přihrávka na vápně Mráze, ten se uvolnil a přesnou střelou k tyči otevřel skór 0:1. Ve 14´ nádhernou střelou z 30m vymetl „šibenici“ Křížek a zvýšil na 0:2. Náš tým hrál až moc v pohodě a další šance neproměňoval. Jen Dostál mohl třikrát skórovat hlavou, ale ani jednou brankáře nepřekonal. Ve 42´ po rohu domácích vyrazil Novotný míč jen nad sebe a z následného závaru domácí Švarc vstřelil branku 1:2. Ale v samém závěr poločasu dostal přihrávku středem hřiště do úniku Mráz, obešel brankáře a do prázdné brány skóroval 1:3. Bohužel druhý poločas náš tým již nebyl tak suveréní. Obranu velmi „vytáčel“ střídající Kalina, který hrál hodně nečistě a dlouho mu to u rozhodčího procházelo. V 57´ poslali domácí z pravé strany přetažený centr do vápna, k míči se dostal Štochl, obešel Novotného a Majer již na brankové čáře gólu nezabránil 2:3. V 60´ jsme rozehrávali na půlce domácích PVK, domácí hráč stál jen 3m od míče, který po rozehrání sebral Křížkovi. Ten čekal na hvizd rozhodčího a když se nic nedělo, tak se rozběhl za hráčem a zezadu jej podrazil a dostal zaslouženě ČK.  V 72´ zůstal na půli ležet zraněný Suchý, obrana byla rozhozena a tak dlouhý centr našel zcela volného Kalinu, který šel sám, obešel Novotného a do prázdné brány srovnal skóre na 3:3. Ještě v samém závěru jsme mohli dát branku, ale střelu Drekslera z PVK zastavilo břevno. V 87´ došlo i na domácího Kalinu, který za opakovaný faul na Petráčka dostal 2. ŽK následovanou ČK.

Výhru jsme ztratili především v prvním poločase, kdy jsme si mohli zajistit rozhodující náskok.

TJ Drozdov- AFK Loděnice „B“         3:3 (1:3)          hráno 13.5.2017 v 17:00 hod.

Sestava:           Novotný

Suchý – Majer – Petráček – Dreksler T.

Iliaš – Dostál – Šolc – Křížek

Mráz M. – Dvořák

Rozhodčí: Hájek, Marx, Veverka

Branky:  Švarc, Štochl, Kalina – Mráz M. 2x, Křížek

panerai repliky hodinek