V domácím utkání s Tuchlovicemi jsme měli k dispozici téměř kompletní kádr včetně žáků, kteří měli ve své soutěži volno. Již v 5´ se po PVK Malce odrazil míč k Hůlovi, jehož pohotovou střelu dokázal brankář hostů vyrazit. V 7´ se po PVK Langhansedostal míč ve vápně ke Štědrému, který míč uklidil k tyči 1:0. Ve 14´ unikl po pravé straně Štědrý, přihrál před branku, kde dobíhající Pavelka doklepl míč do branky 2:0. Ve 20´ po akci Hrabáka s Prokopem, se dostal do vápna Pavelka, ale nepříliš razantní střelou brankáře nepřekonal. Ve 29´ po rohovém kopu se míč dostal k Prokopovi, který technickou střelou z vápna těsně minul. Ve 34´ si s obranou hostů opět pohráli Štědrý s Pavelkou. Štědrý unikl po pravé straně, přihrál do vápna Pavelkovi a ten trefil přesně k tyči 3:0. Ve 38´ opět unikl po pravé straně Pavelka, ale jeho střelu  k zadní tyči brankář vyrazil. Ve 39´ rozehrál na levé straně LanghansPVK na Hůlu, ten prošel přes několik hráčů až k tyči a dělovkou pod břevno nedal brankáři šanci 4:0. Ve 41´ po sražené střele Langhanse brankář míč jen vyrazil a dobíhající Pavelka dorazil míč do brány a završil tak svým „hattrickem“ skóre na 5:0. Do druhé půle nahradil Roudnický kapitána Hrubana a střelecky rozjetý Pavelka se vrátil na pozici stopera. Díky tomu jsme přestali být produktivní a hosté dostali více prostoru. V 63´ se po rohovém kopu dostal ve vápně míč k útočníkovi hostů, který z blízka přestřelil. V 67´ si za obranu naběhl Hrabák, ale pro ofsajd mu nebyla branka uznána. V 78´ si ve vápně udělal Hrabák šikovnou kličku a obránce jej podrazil. Nařízený PK bezpečně proměnil brankář Patejdl 6:0.

Především v prvním poločase jsme soupeře přehrávali a navíc jsme byli mnohem nebezpečnější v zakončení.

AFK Loděnice–AFK Tuchlovice         6: 0 (5: 0)          hráno 28.10.2017 v 12:15 hod.

Sestava:     Patejdl