Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Utkání bylo většinu zápasu vyrovnané. Ani jeden tým se do zakončení nedostával. Hosté byli v útoku lepší, ale tentokrát naše obrana, proti utkání v Komárově, fungovala na jedničku. Ažv 28´ po PVK zahraném na zadní tyč, se dostali hosté k hlavičce, kterou s obtížemi vytáhl Patejdl na roh. Naši kontrovali, když Prokop poslal do vápna Langhanse, ale ten zakončit nestačil. Druhá půlka pokračovala ve stejném duchu. Šance přišly až v závěru utkání. V 78´ zahrával Roudnický z půle PVK a Hruban poslal míč v těžké pozici hlavou nad. V 80´ prošel Hruban až před vápno, ale střela po zemi těsně minula tyč. V 82´ pronikli hosté až na malé vápno, útočník se kličkou uvolnil, ale jasnou šanci Patejdl vyrazil a další hráč hostí z metru dal mimo zcela prázdnou branku. V 84´ Dostál poslal do úniku na pravé straně P. Hrubana, který místo aby vystřelil, obešel obránce a předložil míč na desítku zpět Dostálovi, který se prosmýkl mezi obránci, ale z malého vápna neprostřelil brankáře. Nejdůležitější akce přišla v 85´, když rozhodčí chyboval a odpískal nesprávně Prokopovi faul 30m od branky. Čermák pak poslal padáčkem nechytatelný míč přímo do „šibenice“ 0:1. Ve zbývajícím čase se už jen naši hráči pokoušeli neúspěšně zkorigovat výsledek.

I přes porážku si náš tým zaslouží za nasazení pochvalu. Především obrana předvedla, i přes obdrženou branku, téměř bezchybný výkon.

AFK Loděnice  – sdružení Chyňava / Hýskov 0 : 1 (0 : 0)          hráno 10.9.2016 v 14:30 hod.     

 

Sestava:     Patejdl

Pavelka – Hruban Fr. – Roudnický – Hůla

Štědrý (82´ Hruban P.) – Prokop –Žižka –Zderadička (33´ Fortelka)

Langhans (51´ Dostál) – Horný

Rozhodčí: Štěpánek Miroslav

Branka: Čermák Tobiáš

panerai repliky hodinek