Domácí tým měl už napohled mnohem urostlejší hráče a od začátku měl mírnou převahu. Do první šance se ale dostal náš tým, když po pravé straně utekl, po dlouhém centru za obranu, Žižka a přesně nacentroval před bránu, kde se nakonec míč odrazil k Prokopovi, který však brankáře neprostřelil. Domácí útočili hlavně po naší levé straně. Ve 12´ po nedůrazné hře obrany utekl a ocitl se sám ve vápně domácí Kratochvíl a střelou pod břevno otevřel skóre 1:0. V 19´ se ocitl sám ve vápně domácích Fortelka a po trochu nepovedené střele, či přihrávce z těžkého úhlu od pomezní čáry  prošel míč brankáři pod tělem 1:1. Domácí byli stále aktivnější a naší obraně se zrovna moc nedařilo. Ve 38´ nechali lehce proniknout do vápna domácího hráče a jeho prudkou střelu vytlačil Patejdl na roh. Ve 39´ opět domácí hráč šel sám na naši branku a Hůla zachraňoval zezadu skluzem. Rozhodčí to ohodnotil asi správně ŽK a nařídil PK. Hůla si neodpustil mírnou kritiku a rozhodčí mu udělil ČK. Naštěstí domácí hráč poslal míč z PK vedle. Do druhé půle nastoupil místo zraněného LanghanseŠtědrý a Horný se stáhl na stopera. Bohužel v 50´ právě Horný, při rozehrávce s Klatovským, na půli ztratil míč a po brejku domácí zvýšili na 2:1. Hned v 54´ dostal domácí útočník míč za obranu na hraně ofsajdu, utekl Pavelkovi a přehodil Patejdla 3:1. V 70´ utekl domácím z půlky Dostál, ale na pořádné zakončení již neměl síly. V 79´ Dostál opět unikl, zakončení se mu nepodařilo, ale dokázal ještě přihrát Žižkovi, který si míč zpracoval a prostřelil brankáře 3:2. Ještě v 85´ měl náš oslabený tým šanci na vyrovnání, když na pravé straně vnikl do vápna Prokop, ale volil centr před bránu, místo aby se pokusil zakončit individuálně.

V tomto utkání jsme hodně propadali v obraně a velmi vázla i souhra. Pochvalu si zaslouží hlavně Žižka, který od oslabení zůstal osamocen na hrotu a dokázal se prosadit i proti mnohem větším obráncům.

FK Komárov – AFK Loděnice  3 : 2 (1 : 1)          hráno 3.9.2016 v 13:30 hod.

Sestava:     Patejdl