Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V sobotním dopoledni, na hřišti v Nižboru došlo v  OP k utkání třináctého a dvanáctého celku tabulky. V případě, že z I. B třídy sestoupí dva celky z Berounska, tak by tyto pozice znamenaly sestup do III. třídy. Utkání o naději zvládla lépe loděnická rezerva, která dosáhla na první jarní výhru.

Nabitá sestava hostí od úvodního hvizdu ovládla dění na hrací ploše a konečný výsledek je pro domácí celek ještě lichotivý výsledek. Loděničtí hráči ještě navíc pětkrát trefili brankovou konstrukci a velké množství akcí skončilo na nepřesné koncovce, další střely domácí hráči stačili zablokovat. Na druhé straně otevřená obrana pustila domácí hráče do několika nájezdů a Sklenář si musel několika výbornými zákroky čisté konto doopravdy zasloužit.  Na první branku, se při ostřelování domácí branky, čekalo až do 24´, kdy M. Mráz uvolnil na hranici brankového území Dostála, a ten odčaroval kouzlo domácí branky 0:1. Ve 28´musel Sklenář zneškodnit nájezd Šimáčka. Ve 32´zatáhl Dvořák míč po pravé straně skoro až k brankové čáře, přihrávkou pod sebe našel v šestnáctce O. Mráze, který konečně umístil svůj projektil na správné místo 0:2. Ve 41´se ještě poprvé rozezvučela konstrukce domácí branky po střele Iliaše.

Po přestávce zazlobili domácí hráči. Ve 48´zneškodnil další sólo Šimáčka Sklenář a o pět minut později Nižbor při přečíslení prováhal největší šanci. Domácí kapitán J. Němeček vytáhl Sklenáře, posunul míč před prázdnou branku, ale dobíhající Sevald, jak byl natočený, tak poslal míč místo do branky podle ní do náruče Sklenáře. Poté se už zase hrálo podle zelenobílých not. V 55´si Dostál narazil míč s Novákem, po zemi obstřelil brankáře, ale míč zastavila tyč. O dvě minuty později trefil z nájezdu M. Mráz opět jen tyč domácí branky. V 60´začaroval zase jednou Novák. Prakticky na brankové čáře získal míč, posunul jej krok do hrací plochy a neuvěřitelně trefil vzdálenější „šibenici“ 0:3. V 62´ další nájezd M. Mráze rozezvučel již počtvrté brankovou konstrukci. V 66´si na rohový kop Nováka naskočil na bližší tyči Dvořák a hlavou poslal míč do sítě 0:4. V 70´ Sklenář přivedl k zoufalství domácího Šimáčka, když mu chytil i třetí sólový nájezd. V 82´ dosáhl M. Mráz na tyčkový hattrick, když branková konstrukce zastavila, jemu potřetí a celkově popáté, míč na cestě do sítě za překonaným brankářem. Nakonec se M. Mráz dočkal v 84´, kdy svůj nájezd konečně poslal do sítě a dal výsledku konečnou podobu.

Na svůj výkon bude chtít zelenobílá rezerva navázat v neděli na Jánské, kdy přivítají Karlštejn, 2. celek okresního přeboru.

SK NIŽBOR – AFK LODĚNICE B 0 : 5  (0 : 2)          hráno 29.4.2017 ve 14:00 hod.

Sestavy:

Nižbor                Kubík

Říha  –  J. Němeček  –  Šmíd  –  Krejsa

Závorka / 68´ Znamenáček / –  Sevald  –  M. Němeček  –  Dostál

Šimáček / 80´ Glazunov / –  Nejedlý /  58´ Ježek /

Loděnice B        Sklenář

Suchý  –  Žižka  –  Petráček / 81´ Hruban / –  T. Dreksler / 46´ Hůla /

Dvořák  –  O. Mráz  –  Dostál  –  Iliaš

Novák / 69´ Rada / –  M. Mráz / 85´ Novotný /

Branky: Dostál, O. Mráz, Novák, Dvořák, M. Mráz

Statistika: střely nad branku 5:16, mimo 4:18, rohy 1:11, ofsajdy 5:6, ŽK 3:0.

Rozhodčí: Krbec  –  Chvátal  –  Králík

panerai repliky hodinek