Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Loděnické fotbalisty čekalo poslední přípravné utkání před startem podzimní části soutěže, kdy poprvé hráli na svém hřišti a navíc dopoledne, neboť tento čas je bude provázet celou sezonu. Bohužel toto utkání provázelo velké množství omluvenek a navíc jejich soupeř přijel pouze s 8 hráči, tak F. Hruban, Řanda a Štědrý nastoupili v dresu soupeře.

Už v 5´ zatáhl po pravé straně míč Paleček, jeho centr se pokusil zakončit Hrudka střelou přes hlavu, ale branku netrefil. Branku netrefil po průniku z levé strany ani Mráz. Mýto se většinou bránilo, spoléhalo na brejky a v 21´ se ujalo dokonce vedení. Po přenesení míče na pravou stranu si jej zpracoval „zapůjčený“ Štědrý, pronikl do pok. území a prostřelil vybíhajícího Patejdla 0:1. Ve 29´ podruhé Paleček zatáhl míč, přesným centrem našel na zadní tyči nabíhajícího Vyskočila, jeho rána mířila vysoko nad, stejně o chvíli později pokus Křížka. Vyrovnání přinesla 41´, kdy O. Mráz prošel obranou soupeře přes několik hráčů až k brankové čáře, aby poslal míč na zadní tyč a nabíhající Hrudka jej dorazil do sítě 1:1. Ve  44´ Hrudka sebral míč hostujícímu brankáři, předložil jej Křížkovi před prázdnou branku a ten už měl snadnou práci 2:1.

Ve 48´dalekonosnou ránu Mráze stačil brankář hostí vyrazit na roh. V 53´běžel Křížek sám na brankáře. Nájezd sice neproměnil, ale stačil míč vrátit před branku a Hrudka jej dorazil do branky 3:1. V 62´obrana soupeře zablokovala povedený pokus Vyskočila, ale tento hráč se dočkal v 68´, kdy si naběhl na přetažený centr z pravé strany a prudkou střelou k tyči překonal brankáře 4:1. V 79´se objevil na konci akce Křížka a Hrudky střídající Kovač a svůj nájezd zakončil přesně k tyči 5:1. Výsledek dostal konečnou podobu v 90´, kdy Hrudka bezpečně proměnil PK a dosáhl na první hattrick v zelenobílém dresu 6:1. Mýto se ve 2. poločase dostalo do dvou vyložených šancí, které jim výborně zneškodnil Patejdl.

Příští víkend, v sobotu dopoledne, zahájí loděničtí fotbalisté krajskou soutěž doma na Jánské, kdy přivítají nováčka soutěže, vítěze okresního přeboru Praha západ, Choteč.

AFK LODĚNICE – SLAVOJ MÝTO B   6 : 1  (2 : 1)          hráno 18.8.2018 v 10:00 hod.

Sestava:

Patejdl

Paleček  –  J. Prokop  –  Petráček  –  Vyskočil

Prokop – O. Mráz / 70´ Kovač /  –  Lehocký  – T. Dreksler

Křížek  –  Hrudka

Branky: Hrudka 3, Křížek, Vyskočil, Kovač

Rozhodčí: Martin Červenka

panerai repliky hodinek