Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V sobotním odpoledni nastoupili na těžkém terénu v okresním duelu dva celky ze spodní části tabulky. Utkání, které fotbalové krásy moc divákům nenabídlo, dospělo k asi spravedlivé dělbě bodů. A v penaltovém rozstřelu o prémiový bod byli úspěšnější zelenobílí.

Do první příležitosti se dostali v 7´ hosté. Ungr zahrál rohový kop na zadní tyč, kde se prosadil k hlavičce J. Keckstein, jeho pokus mířící do dolního rohu Dreksler zneškodnil. V 15´ nasadil k průniku přes dva hráče z levé strany B. Jeřábek, ale jeho pokus na zadní tyč byl hodně nepřesný. O dvě minuty později jej napodobil na druhé straně hřiště zkušený Jelen i se stejným výsledkem. V 26´ dostali hosté výhodu PVK z výhodné pozice asi 20m od branky, Ungrova střela však k Drekslerovi neprošla. V 32´ poslal domácí kapitán Mráz do úniku po pravé straně Palečka, na jeho centr si naběhl Hrudka, ani tentokrát neměl hostující brankář práci. Domácí hráči se dočkali branky až v 38´, kdy Mráz vyhrál na polovině hřiště souboj, našel na levé straně rozběhnutého Herejta, který předložil míč za obranu rozběhnutému Hrudkovi, který umístil míč podél brankáře k levé tyči a ukončil svoje střelecké trápení 1:0. V 42´ se povedená rána Mráze ze střední vzdálenosti mezi tyče nevešla, a do poslední šance před přestávkou patřila po rozehraném PVK Šolcovi, bohužel z úhlu nedokázal vybíhajícího Sklenáře prostřelit.

A hned úvodní minuta 2. poločasu přinesla vyrovnání. Když prošla přihrávka ze středu hřiště na nabíhajícího Lenkvika, kdy míč přeskočil nohu domácího obránce Petráčka, který se snažil skluzem přihrávku zastavit a hostující hráč na dlouhou nohu píchl míč mimo dosah bezmocného Drekslera 1:1. O dvě minuty později vyzkoušel pozornost domácího brankáře střelou ze střední vzdálenosti k pravé tyči Jelen, míč tentokrát skončil v jeho rukavicích. Až v 57´ se připomněli opět zelenobílí, když k velkému sólu nasadil Majer, aby se pokusil před brankou najít nabíhajícího Herejta, který bohužel na míč nedosáhl. V 75´ po dalším rohu hostí se sražený míč dostal k T. Kecksteinovi, jeho povedená střela z rohu pok. území však hodně vyběhnutého Drekslera neprostřelila. V závěrečné čtvrthodině si už ani jeden celek nedokázal připravit brankovou příležitost až v 90´, kdy mohl jít do nájezdu Herejt, ale brankář Sklenář vyběhl hodně daleko do pole a šanci překazil v jejím zárodku. Utkání dospělo do konce za nerozhodného stavu a o prémiový bod se muselo rozhodnout v penaltovém rozstřelu.

V prvních dvou sériích nedali střelci přesnými ranami brankářům šanci. Ve třetí sérii nejdříve Mráz prudkou střelou upravil na 3:2, aby vzápětí Dreksler zneškodnil pokus Tomáše Kecksteina. Ve 4 sérii Adam Jeřábek umístil svojí střelu do horní části branky 4:2, aby následně snížil s troškou štěstí Lenkvik, Dreksler si na míč sáhl, ale nezabránil mu cestě do sítě 4:3. Rozhodnutí bylo na Herejtovi a nejzkušenější loděnický hráč střelou doprostředka branky tak učinil 5:3. Tento výsledek znamená, že se tři berounské celky v soutěži srovnaly v dolní polovině tabulky na 12 bodech, pouze Cerhovice mají o bod více. Příští těžké utkání čeká zelenobílé v sobotu odpoledne na půdě druhých Let a nezbývá nic jiného, než se pokusit zrušit nulu na kontě importu bodů z venkovních hřišť.

AFK LODĚNICE – SK TLUSTICE    1 : 1  (1 : 0)  PK 5:3          hráno 19.10.2019 v 15:30 hod.

T. Keckstein (N)

Statistika: střely na branku 4:4, mimo 6:5, rohy 3:4, ofsajdy 2:4, ŽK 3:1.

Rozhodčí: Meščan  –  Kuba  –  Roth / MB /

Ostatní výsledky 9. kola:

Kr. Dvůr B      –   Nová Ves p, Pl.      2 : 0     Bican, Černý

Jinočany         –   Dobříš B                 5 : 0     Voborník 2, Adámek, Bogár, Sokolíček

Milín              –   Černolice               4 : 3 (PK)  V. Zákoucký, Soják, Ric – Šilhavý, Loučka,