Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V utkání přeloženém na středu, kvůli zájezdu domácího celku do Francie, jsme nastoupili v Příbrami i s  Mrázem a Křížkem, kteří byli poměrně dlouho mimo hru kvůli zranění. Na pěkném hřišti a za ideálního fotbalového počasí se hrálo do přestávky poměrně vyrovnané utkání. V loděnické sestavě opět chybělo 5 hráčů, a navíc Křížek na hřišti dlouho nevydržel, brzy si v souboji obnovil zranění a již v 16´ jej musel střídat Žižka, který však odehrál nejlepší utkání za poslední rok. Proti našemu celku nastoupil velmi mladý tým domácích posílený o exligistu Štochla i lavičku A týmu. Náš tým začal velmi opatrně a vpředu nechal jen osamoceného Šmída. Domácí celek byl v poli aktivnější, ale do brankových příležitostí se nedostával. První šanci, ale měl náš tým v 7´, když střelu Mráze z 20m brankář neudržel, ale Majer se k odraženému míči nedostal. Příbram měla první šanci v 15´, když polostřelu – polocentr z pravé strany na zadní tyči nedokázal Logroň ve skluzu zasunout do branky. Druhou příležitost ve 23´domácí hráči už využili, když od postranní čáry z pravé strany poslal domácí hráč prudký centr na zadní tyč, naši obránci nepokryli Logrona, který snadno hlavou poslal míč do sítě a otevřel výsledek zápasu 1:0. Po brance jsme začali více doplňovat osamoceného Šmída na hrotu a vyrovnali jsme hru. Nakonec ve 38´ jsme po pravé straně zatáhli míč až k brankové čáře a Paleček poslal zpětnou přihrávku do vápna, kde míč pustil za sebe Šmíd a za ním stojící Mráz střelou po zemi srovnal skóre 1:1.

Druhý poločas byl, ale úplně o něčem jiném. Náš tým zcela převzal iniciativu a na domácí tým se valil jeden útok za druhým. Už v 50´prošel středem hřiště mezi obránci Mráz, ale střela z hranice pok. území minula cíl. V 58´ měl po centru Graua z PVK šanci hlavou Majer, ale míč poslal nad odkrytou branku. V 61´měl  velkou šanci Pospíšil, když po špatné rozehrávce domácích chtěl z 30m poslat míč do prázdné brány, ale míč špatně trefil a prázdnou branku minul. O minutu později nasadil k velkému sólu Paleček, který přešel několik hráčů, ale ani jeho zakončení nebylo nebezpečné a slabá střela skončila v náručí Solnaře. V 70´ pak dokonce Šmíd po přihrávce do malého vápna nastřelil brankáře a po souboji odražený míč prakticky z metru vypíchl jen do tyče. Do šancí se pak dostávali i ostatní hráči snad až na brankáře a oba stopery. Všichni však svorně šance neproměňovali a nakonec přišel trest, když zelenobílí ani na třetí pokus nedosáhli na prémiový bod po penaltovém rozstřelu. Hned první penaltu neproměnil Pospíšil, pak dali Šmíd, Petráček a Grau. Ve čtvrté sérii chytil penaltu Dučákovi Miška, ale hned další penaltu poslal dělovkou Majer nad branku, a poté vítězství domácích zpečetil pokutovým kopem jejich brankář Solnař.

V tomto utkání se opět ukázalo, jak je fotbal někdy nespravedlivý.  Vzhledem k průběhu utkání je získaný bod strašně málo a boj o záchranu bude pokračovat s sobotu na Jánské dalším klíčovým bojem, kdy naši hráči přivítají souseda v tabulce Březnici.

SK SPARTAK PŘÍBRAM B – AFK LODĚNICE    1 : 1  (1 : 1) na penalty 4:3          hráno 18.5.2016 v 18:00 hod.

Sestavy:

Příbram:           Solnař

Opička  –  Nádherný –  Kuba (80´ Králíček) –  Dučák

Drašnar  –  Štochl  –  Machek (37´ Mráz)  –  Hájek (60´ Plíhal)

Jerman (73´ Nguyen Xuan Hiep Martin)   –  Lagron

Loděnice:            Miška Mir.

Paleček L.  –  Petráček V.  –  Miška Mich.  –  Grau M.

Pospíšil F.  – Majer J.  –  Mráz O.  – Vyskočil J.

Šmíd J.  –  Křížek J. (16´ Žižka R.)

Branky: Logron – Mráz O.

PK: Ano – Mráz, Opička, Králíček, Solnař, Ne – Dučák – Ano – Miška ml., Šmíd, Grau, Ne – Pospíšil a Majer

Statistika: střely na branku 1:6, mimo 5:17, rohy 4:3, ofsajdy 3:1

Rozhodčí: Nekvasil  –  Myška  –  Nepovím (NY)

Ostatní výsledky 21. kola:

Sedlec-Prčice –   Žebrák                    2 : 0     Prchlík, Trnobranský

Petrovice        –   Dobříč                    0 : 1     Slavík

Sedlčany B     –   Tochovice              6 : 0     Lípa, Valenta, Senft, Sirotek, Vrblický, Pešek

Březnice         –   D. Dušníky             1 : 2 (PK)        Češka – vlastní

Nový Knín      –   Komárov                0 : 1     Pužík

Cerhovice       –   v o l n o

panerai repliky hodinek