Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Ani poslední domácí utkání zelenobílých body na vylepšení bodového konta a pozice v tabulce nepřineslo. Naopak bod Rožmitálu v utkání s Lety v současné době posílá loděnické fotbalisty, při současném vývoji v divizích, na sestupovou pozici.

Utkání s dalším celkem z horního patra tabulky mohlo domácím hráčům začít skvěle. Na konci úvodní minuty Šolc přesným centrem z pravé strany našel v pok. území nabíhajícího Křížka, bohužel jeho prudká hlavička z 8m proletěla několik decimetrů nad břevnem hostující branky. V 10´ dokonce domácí celek dopravil míč do sítě, branka však pro ofsajd nebyla uznána. V 14´se připomněli hosté, když domácí obraně unikl po pravé straně Bureš, jeho centr na nabíhajícího útočníka na zadní tyč dokázal Vlasák sebrat. Rozhodující moment utkání pro Jesenici přišel na začátku třetí desetiminutovky, kdy dvakrát udeřila. Ve 20´ unikl po levé straně rychlonohý Štěpánek, následoval centr na zadní tyč na nabíhajícího Novotného, který na hraně ofsajdu dorazil míč do sítě 0:1. O dvě minuty později si Štěpánek únik po levé straně zopakoval, tentokrát jej zastavil až v pok. území nedovoleně Herejt a nařízený PK bezpečně proměnil T. Kuchta 0:2. V 27´ unikl domácí obraně Novotný, jeho prudkou střelu zastavila levá tyč, o chvíli později ten samý hráč na hranici brankového území minul míč po centru z levé strany. V 30´ skončil PVK Herejta z 23m jen v náruči Maška. V 32´ další rychlý protiútok dvojice Novotný – Neumann zakončil druhý jmenovaný křížnou střelou vedle. V 37´ putoval míč po ose Herejt – Mráz, jeho přihrávku na Křížka před odkrytou branku na poslední chvíli překazil Beneš. V 45´ se v poslední šanci objevil opět Novotný, sice obstřelil vybíhajícího Vlasáka, ale branku minul.

Na začátku 2. poločasu vystřelil z 25m T. Kuchta, teč způsobila, že vysoký míč padal za Vlasáka, domácí brankář dokázal ještě míč vyrazit na roh. V následujícím čase zvýšili domácí hráči aktivitu, bohužel jejich úsilí končilo před pok. územím bez brankových příležitostí. Až v 68´ povedená střela Žižky ze střední vzdálenosti mířící pod břevno hostující branky protáhla Maška, který dokázal vytlačit míč na roh. V 72´, po akci Majera s Herejtem, neprotlačil Mráz, na zadní tyči, hlavou míč přes hradbu obránců do branky. V 78´ přidali hosté z prvního povedeného brejku po přestávce brankovou pojistku. Jejich nejlepší střelec Novotný nasadil na polovině hřiště k úniku, před pok. územím jej nezastavil skluzem Radek Novotný, poté obešel kličkou i vybíhajícího Vlasáka a z úhlu poslal míč do prázdné branky 0:3. V 87´ ještě pokus Herejta zablokoval hostující stoper, míč se odrazil doleva na střídajícího Chrapeka a jeho pokus na bližší tyč Mašek vykopl na roh. Z tohoto rohu se Jánská konečně dočkala branky, když na zadní tyči dotlačil míč Křížek do sítě 1:3. V nastaveném čase poslal Chrapek před branku míč, na který si naběhl Šolc a rybičkou poslal míč za záda brankáře 2:3. Na vyrovnání však už nebyl čas, proto si hosté odvezli domů všechny body.

Loděnické fotbalisty nyní čekají již pouze dvě nedělní utkání na hřištích soupeřů. Nejdříve tuto neděli odpoledne je čeká zápas na hřišti sestupujících Jinců, kterým se ale poslední utkání hodně povedla.

 

AFK LODĚNICE – SK SLAVIA JESENICE 2 : 3 (0 : 2)

Sestavy:

Loděnice Vlasák

Husák – Novotný – Herejt – Majer

Šolc – Žižka – Mráz O. – Prokop – Štětka / 55´ Chrapek /

Křížek

Jesenice Mašek

Rak – Kuchta R. – Beneš – Kubec

Bureš – Kuchta T. – Novák – Štěpánek

Novotný – Neumann

 

Branky: Křížek, Šolc – Novotný 2, Kuchta T. (PK)

Statistika: střely na branku 6:4, mimo 4:6, rohy 4:5, ofsajdy 2:3, ŽK 1:2.

Rozhodčí: Žídek – Pechar – Bekešský / KO /

 

Ostatní výsledky 24. kola:

Tlustice – Zdice 2 : 2 Badarau, T. Keckstein – Rigo, Sklenář

Nová Ves – Jince 2 : 4 Borák, Durdil – Matys 2, Zadina, Hubrt

Černolice – Cerhovice 3 : 1 Brabec 2, Průša – Herejt

Rožmitál – Lety 3 : 3 Buchta 2, Mis – Skácel 2, Kubata

Jílové – Psáry 2 : 3 Šabacký, Riabov – Krasnyanyk 2, Mikyska

Dobříš B – Neumětely 6 : 1 Čihák 2, Šebek 2, Janda, Karas – Laštovička

 

Ostatní utkání příštího kola:

Jesenice – Černolice / NE /

Cerhovice – Tlustice / NE /

Zdice – Rožmitál / NE /

Lety – Jílové / NE /

Psáry – Dobříš B / NE /

Neumětely – Nová Ves / NE /

panerai repliky hodinek