Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V dohrávce 17. kola nastoupili loděničtí fotbalisté v úterním podvečeru proti Jílovému. I v kombinované sestavě nebyli daleko od bodového zisku, přesto utkání nakonec proběhlo, podle tradice posledních týdnů, bez úspěchu a příčiny jsou pořád stejné.

V utkání poprvé zahrozili hosté, když v 8´ poslal Hanuš z levé strany střílený centr před branku, ale Vlasák byl u míče dříve než Šabacký. V 18´ Šabacký uvolnil do nájezdu Čmelíka, jeho pokus Vlasák vyrazil. V úvodní části brzdili zelenobílé nepřesnosti ve finální části, tak to ve 22´ zkusil Šolc střelou z 22m. Jeho pokus mířící do pravého, horního rohu dokázal Bouška vyrazit na roh. Na centr z následného roku si naskočil Křížek, bohužel jeho hlavička mířila těsně nad branku. V 33´ po dalším rohu hlavičkoval Kaplan jen slabě do náruče brankáře. V 44´se snažil Křížek na hranici pok. území uvolnit Mráze, hostující brankář byl u míče dříve. V nastaveném čase dostal míč za obranu Čmelík, ale svůj souboj s Vlasákem prohrál.

V 48´ po rohu hostí vznikl „závar“ před domácí brankou, nakonec Majer poslal míč do bezpečí. V 50´další povedená střela Šolce ze střední vzdálenosti jen těsně minula levý, horní roh. Z protiútoku nabídlo uklouznutí Novotného nájezd Šabackému, ale Herejt mu zakončit nedovolil a míč mu vypíchl. V 53´přetažený roh Herejta vracel míč před branku Majer a nakonec moc nechybělo, aby skončil v síti. V 56´ byli zelenobílí nejblíže brance. Majer zatáhl míč po levé straně do šestnáctky až k brankové čáře, zpětnou přihrávkou hledal na zadní tyči nabíhajícího Bartoše, který bohužel ve skluzu míč netrefil. V 60´ centr Herejta z PVK našel na zadní tyči nabíhajícího Majera a jeho prudká hlavička jen těsně minula správný cíl. V 62´ se Jílové ujalo vedení. Po nevydařeném ofsajd-systému běželi hosté do přečíslení a Čmelík tentokrát přízemní střelou prostřelil Vlasáka 0:1. V 75´se domácí hráči dočkali vyrovnání, když dlouhý centr na zadní tyč si brankář hostí srazil do vlastní branky 1:1. Rozhodující moment utkání přišel v 81´, kdy si na pas za obranu naběhl kapitán hostí Cimpl a svůj nájezd zakončil přesně 1:2. Domácí hráči už nenašli sílu na odpověď, a tak si i Jílové odvezlo domů všechny body.

 

AFK LODĚNICE – FC JÍLOVÉ 1 : 2 (0 : 0)

Sestavy:

Loděnice   Vlasák

Husák – Herejt – Novotný – Majer

Šolc – Žižka – O. Mráz – Kaplan / 46´ Březina / – Bartoš ml. / 60´ Korabík /

Křížek

Jílové   Bouška

Kořínek – Sadloň – A. Bodlák – J. Bodlák

Šindelář – Hanuš / 46´ Ctibor / – Riabov / 60´ Svoboda / – Šabacký

Čmelík – Cimpl

 

Branky: vlastní – Čmelík, Cimpl

Statistika: střely na branku 6:5, mimo 6:3, rohy 6:7, ofsajdy 1:3, ŽK 2:1.

Rozhodčí: Vágner – Neliba – Říha / KL /

 

Další výsledek dohrávky 17. kola:

Jesenice – Dobříš B 3 : 0 Novotný 3

panerai repliky hodinek