V prvním přípravném utkání náš tým neoslnil. Především v obraně jsme si nadělali spoustu problémů. První půli mohly Praskolesy klidně vyhrát 5:1. V 9´ jsme poprvé inkasovali, když Patejdl neudržel míč po rohovém kopu – 0:1. Hosté navíc několikrát běželi v přečíslení na naši obranu, ale nedokázali trefit bránu. Náš tým měl také několik dobrých šancí, ale skóre srovnal až před koncem poločasu střelou k tyči Dostála – 1:1. V druhém poločasu již tolik šancí nebylo. Do 65´ hosté dvakrát skórovali a vedení 1:3 udrželi až do konce, také proto, že postupně odpadávali hráči ze základní sestavy.

TJ PRASKOLESY – AFK LODĚNICE – TJ PRASKOLESY                             1 : 3  (1 : 1)          hráno 20.3.2016 od 11:00