V předposledním kole čekalo naše dorostence poslední utkání na hřišti soupeře, a ani v něm nedokázali vylepšit hrozivou jarní bilanci. Domácí celek, který patří do horní poloviny tabulky, byl od úvodní minuty, na svém velkém hřišti, na polovině hřiště hostů. Již v 6´musel Novotný předvést dobrý zákrok po hlavičce domácího hráče. O dvě minuty později „nepovedený“domácí centr orazítkoval břevno. V 11´ musel Novotný vytlačit na roh povedenou střelou domácího hráče z hranice pok. území. Vedení se Kročehlavy dočkaly ve 29´, kdy po úniku po levé straně a následném centru byly důraznější před brankou a dotlačily míč do branky 1:0. Další příležitosti Kročehlavy nevyužily, a tak byl výsledek o poločase pro naše hráče hodně lichotivý.

Pojistku přidal domácí celek brzo po přestávce, kdy míč z rohového kopu Novotný stačil jen tečovat a domácí hráč měl snadnou práci 2:0. V 65´domácí hráč opět trefil břevno a o pět minut později po dalším centru do pok. území přidaly Kročehlavy třetí zásah 3:0. Až v 75´se dostal Pavelka do první příležitosti zelenobílých po chybě domácích obránců, ale o míč nakonec přišel. Tak se naši hráči dočkali čestného úspěchu až v 89´, kdy střídající Černovský získal po výkopu domácího brankáře míč a poslal do sóla Kovače, který jej bezpečně proměnil 3:1.

Nepovedenou jarní část sezony zakončí zelenobílí v sobotním předzápase na Jánské, kdy přivítají Roztoky u Křivoklátu. V případě vítězství a porážky Brandýsku s Hudlicemi, by mohli zabojovat o 11. příčku. Jinak dokončí soutěž na 12. místě.

SK KROČEHLAVY – AFK LODĚNICE 3 : 1 (1 : 0)          hráno 7.6.2015 v 10:15 hod.