Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

První a poslední přípravu si týden před startem okresního přeboru naplánovala naše rezerva. Vzhledem k nedostatku hráčů startovali na předchozích turnajích hráči obou našich celků, a ani na tomto utkání neměl trenér Vaněk k dispozici z různých důvodů většinu hráčů, kteří na jaře za rezervu nastupovali.

Jejich soupeřem byl celek berounského Cembritu, který odmítl v letní přestávce postup z 2.místa do okresního přeboru. Domácí hráči se rychle ujali vedení, když už ve 3´převzal jejich útočník na ofsajdové hraně míč, obešel i Mišku a zasunul míč do prázdné branky 1:0. V 15´ bylo vyrovnáno, když Iliaš využil nedorozumění berounských obránců a snadno dorazil míč do sítě 1:1. Po půlhodině hry se Cembrit ujal podruhé vedení, když domácí hráč unikl po pravé straně a jeho prudký centr před branku dorazil jeho spoluhráč do sítě 2:1. Ve 39´však předvedl Kovač výstavní, křižnou střelu z 22m, která skončila pod břevnem domácí branky 2:2.

Vyrovnané utkání pokračovalo i po přestávce. Zelenobílí sice byli kombinačně lepší, ale více příležitostí měli přímočaře hrající domácí hráči. Po jedné z nich v 70´rozhodli o výsledku, když jejich hráč dostal přesnou přihrávku do běhu, proběhl středem naší obrany a po zemi střelou k tyči překonal Drekslera 3:2. Ještě v 90´ byl blízko vyrovnání po centru z levé strany Novák, ale na zadní tyči na míč nedosáhl.

I naše rezerva začne okresní přebor v neděli na Jánské, kdy přivítá staronového účastníka soutěže Broumy.

 

SK CEMBRIT BEROUN – AFK LODĚNICE B 3 : 2 (2 : 2)          hráno 16.8.2015 v 17:30 hod.

Sestava:

Miška st. / 46´ L. Dreksler /

Frydrych – Slavík – Kovač st. – J. Mráz

Suchý – Grau – Doša – Iliaš

Novák – Křížek

Střídali: Baštář, Fenkl

Branky: Ilaš, Kovač

Rozhodčí: Pos

panerai repliky hodinek