V sobotu jsme na Jánské přivítali výborně hrající tým Komárova, který své kvality bohužel potvrdil. Vyrovnaná první půle přinesla jedinou branku a to v hostující síti, když se nejprve neprosadil ve 100% šanci Herejt, v následné skrumáži se ale nejlépe zorientoval F. Pospíšil a propasíroval míč do sítě, 1:0. Druhá půle už byla v režii hostujícího celku, který výborně napadal, nenechal domácí prakticky přelézt na svou polovinu a tak zákonitě přišel trest. Hostující hráč na rohu velkého vápna si výborně pokryl balón a náš J. Pospíšil ho nešikovně fauloval, kopala se tedy penalta, kterou komárovští s přehledem proměnili, 1:1. Druhá branka v naší síti padla po rychlém kontru, když jsme laxně přistoupili k hostujícímu útočníkovi, který křižnou střelou nedal Miškovi šanci. 1:2. Rozhodující gól padl po rohovém kopu, když jsme neuhlídali nejvyššího komárovského hráče a ten nás potrestal, když svou hlavičku umístil přesně k tyči. Kontaktní branka však přišla pozdě a to v 90té minutě, kdy se nejprve neprosadil Novák, k odraženému míči se dostal Paleček, jehož střelu vyrazil obránce na brankové čáře zpět k Novákovi, který přesným obloučkem našel Vyskočila a ten hlavou do šibenice vykřesal naději, 2:3. Následně ale HR utkání ukončil, když nenastavil ani minutu.

V tomto utkání rozhodla agresivita a fotbalovost mladého celku Komárova, který nás v těchto aspektech jednoznačně předčil. Našemu týmu bohužel až moc chyběl zraněný Mráz a vykartovaný Grau. V dalším kole zajíždíme do Tochovic, kde to opět nebudeme mít vůbec lehké, nám ale nezbývá než nějaké body přivézt …….

AFK Loděnice „A“ – FK Komárov 2:3 ( 1:0 )          hráno 9.4.2016 v 16:30 hod.

Sestava domácí: Miška Mir., Paleček, Majer, Kovač, Vyskočil, Novák, Pospíšil J., Herejt, Prokop, Pospíšil F., Křížek

Střídali: Petráček, Šmíd, Miška Mich.

Branky: Pospíšil F., Vyskočil