Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V neděli odpoledne čekal loděnické fotbalisty těžký zápas na hřišti vedoucího celku tabulky. Za ideálního fotbalového počasí, na výborném trávníku se chtěli hosté pokusit o překvapení, které by jim pomohlo v boji o záchranu v soutěži. Díky jejich velké bojovnosti se nakonec body dělily.

Po vyrovnaném začátku mohli jako první udeřit zelenobílí. V 9´vysunul Mráz kolmou přihrávkou do nájezdu Nováka, ale jeho střelu dokázal brankář vyrazit na roh. V 16´nacentroval F. Pospíšil míč na zadní tyč, kde si na něj naskočil Majer, kterému chybělo málo, aby mohl míč lépe trefit. Domácí celek poprvé zahrozil ve 21´, kdy na konci akce byl na hranici pok. území volný Riegel a jeho přízemní střela jen těsně minula pravou tyč. Ve 24´se Podlesí vydařil brejk a přečíslení dva na jednoho. Kuba uvolnil Souchu, ale jeho střelu vytlačil Sklenář nad břevno. Ve 28´ loděničtí hráči udeřili, když Vyskočil zatáhl míč po levé straně, aby poslal prudký centr do pok. území, kde do něj padl rozběhnutý Mráz a tělem umístil míč do branky 0:1. Když se už zdálo, že hosté udrží cenné vedení do přestávky, tak se ve 45´dočkalo Podlesí vyrovnání, když Riegel posunul míč mezi hráči doleva na rozběhnutého Sedláčka, který prudkou, přízemní střelou překonal Sklenáře 1:1.

I po přestávce byl ze začátku průběh hry poměrně vyrovnaný. V 52´ohrozil domácího brankáře hlavou Majer, z protiútoku měl výbornou příležitost Gabriel, ale z 8m branku netrefil. V 57´měl asi největší šanci vrátit zelenobílým vedení Křížek, po průniku do pok. území z levé strany, tísněn tělem dalším obráncem, branku těsně minul. V 61´ byli pro změnu blízko vedení domácí hráči, když po rohovém kopu vytlačil Sklenář hlavičku Kocourka přes tyč na další roh. Postupem času získalo Podlesí převahu, ale prosadit se mohlo jen po centrech nebo standardních situacích, kdy chtělo využít své značné výškové převahy. V 68´střela Vojtíška z 12m skončila v náruči Sklenáře. V 72´ byl na druhé straně hřiště, po hezké kombinaci, v šanci Herejt, ale teč domácího obránce usnadnila jejich brankáři život. V 75´ vyzkoušel pozornost Sklenáře z dálky, domácí kapitán Soukup, který jeho pokus mířící do šibenice vytlačil na roh. V 81´ mělo Podlesí po dalším rohovém kopu a hlavičce nejlepšího hráče Riegela poslední velkou šanci na rozhodnutí utkání, ale výborný Sklenář znovu přes tyč vytlačil míč do bezpečí. Ve zbytku zápasu si už ani jeden celek vyloženou příležitost nevypracoval a nečekaný výsledek byl na světě.

Zisk cenného bodu však musí loděničtí fotbalisté konečně potvrdit plným bodovým ziskem na svém hřišti. V sobotu se odehraje na Jánské moc důležité utkání o „6 bodů“, kdy zelenobílí přivítají na jaře hodně posíleného nováčka z Dalekých Dušníků, který má tři kola před koncem soutěže stejný bodový zisk.

TJ MONGEO PODLESÍ – AFK LODĚNICE 1 : 1 (1 : 1)          hráno 24.5.2015 17:00 hod.

Sestavy:

Podlesí: Černohorský

Pacina / 58´ Mezera / – Kocourek – Soukup – Kadlec

Soucha – Riegel – Vojtíšek – Sedláček

Kuba – Gabriel / 79´ Janát /

Loděnice: Sklenář

F. Pospíšil – Kovač st. – Paleček – Vyskočil

Miška ml. / 83´ Žižka / – Herejt – Mráz – Novák / 89´ Vaněk / – Majer

Křížek

Branky: Sedláček – Mráz

Statistika: střely na branku 7:4, mimo 9:3, rohy 10:2, ofsajdy 6:1, ŽK 2:2.

Rozhodčí: Hurych – Šafránek – Hlavnička

 

Ostatní výsledky 23. kola:

D. Dušníky – Nová Ves 2 : 0 Šimonovský, Žáček

Jince – Hostomice 1 : 2 Pravda – M. Kačírek, A. Bábíček

Zdice – Rožmitál 2 : 2 Kment, Krůta – Šturc 2

Březnice – Hořovicko B 1 : 3 Ježek – Hájek 2, Srp

Nový Knín – Mníšek 1 : 2 Šustr – L. Novák, Tomiska

Petrovice – Tochovice 2 : 0 Sedlák, Mandík

panerai repliky hodinek