O dva dny později nastoupili zelenobílí k dalšímu utkání proti největšímu podzimnímu překvapení I. B třídy Nižboru (ve skupině A mu patří 2. místo). Tentokrát však byli loděničtí fotbalisté jasně lepší a průběhu utkání by odpovídal vyšší rozdíl. Hlavně v 1. poločase nevyužili minimálně pět vyložených šancí. Jediná branka padla ve 33 ́, kdy Majer dokázal vyhrát před brankou soupeře dva hlavičkové souboje, tím druhým posunul míč na druhou tyč na Nováka, který volejem zavěsil 1:0. Nižbor měl do přestávky jedinou vyloženou šanci po úniku, ale Miška jejich hráči radost neudělal.

Pojistka přišla v 60 ́po úniku Křížka po levé straně. Jeho centr na bližší tyč nezastavil ani brankář, ani obránce a Herejt snadno poslal míč do sítě 2:0. V 68 ́si za obranu naběhl Křížek, udělal kličku brankáři a poslal míč do prázdné branky 3:0. Nižbor se dočkal čestného úspěchu v 71 ́, kdy jejich hráč převzal míč na hraně ofsajdu a po úniku přehodil vybíhajícího Sklenáře 3:1. Další příležitosti do konce zápasu zůstaly nevyužity. Tímto vítězstvím se zelenobílí posunuli do čela turnaje s jednobodovým náskokem před Hostomicemi a pokud uspějí v posledním utkání ve středu 25.2.2015 od 19.00 hodin nad úspěšným nováčkem OP Chyňavou, tak se stanou vítězi turnaje.