Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Přípravné období je v plném proudu a 14 dní před startem I.B třídy prověřil formu zelenobílých pražský Radotín, hrající I.A třídu. Poměrně vyrovnané utkání bohužel rozhodly dvě hrubé chyby loděnických brankářů.

V 1. poločase se ani jedno z mužstev moc nenamáhalo s defenzivou a už za 25´viděli diváci 5 branek. Už v 6´ se Radotín ujal vedení, když na dlouhý pas z pravé strany si na vzdálenějším rohu pok. území naběhl jejich útočník a volejem poslal nechytatelný oblouček, který zapadl za vzdálenější tyč 1:0. Vyrovnání přinesla 9´, kdy Novák hledal centrem z levé strany před brankou Šmída, brankář vyrazil míč jen před sebe a dobíhající Prokop bezpečně poslal míč do sítě 1:1. V 15´se zelenobílí dokonce ujali vedení. Vyskočil vybojoval na polovině míč, posunul jej na Mráze, který si narazil míč s Novákem a ze 30m přehodil domácího brankáře 1:2.  V 21´ Mráz při dalším nájezdu vsadil na razanci, ale domácího brankáře neprostřelil a Radotín hned z protiútoku vyrovnal, když kolmicí prostrčili míč na svého útočníka, který střelou z hranice pok. území prostřelil Mišku 2:2. Ve 25´ poslali dlouhý pas na svého hráče, vypadalo to, že brankář Miška bude u míče dříve, to sice také byl, ale míč minul a domácí hráč jej poslal do prázdné branky 3:2. Před přestávkou mohl vyrovnat F. Pospíšil, svoje sólo však zakončil jen střelou do brankáře.

Po přestávce již hra měla přece jenom více standardní parametry, ubylo také šancí na obou stranách. Nejblíže k vyrovnání měli zelenobílí v 62´, kdy Mráz předvedli skoro vzorový rychlý protiútok dva na jednoho, Mráz natáhl na sebe obránce, prostrčil míč na Křížka, který poslal míč podél vybíhajícího brankáře, ale správný cíl minul. V 69´ pro změnu předvedli vydařený brejk domácí hráči, ale Miška předvedl výborný zákrok a vyrazil střelu na roh. Další náznaky šancí na obou stranách úspěch nepřinesly. Výsledek proto dostal definitivní podobu v 82´ po fatální chybě střídajícího brankáře Novotného, který nezpracoval malou domů, míč mu odskočil daleko do pole a dobíhající hráč jej obešel a poslal míč do prázdné branky 4:2.

Poslední přípravné utkání čeká zelenobílé v sobotu od 15.00 hodin u tradičního soupeře z Kladenska ve Velké Dobré. Poté je čeká 1. kolo Mol Cupu ve středu 24.8. od 18.00 hodin v Trubíně a v sobotu 27.8. otevřou na Jánské mistrovské boje se stejným soupeřem, se kterým loňský ročník končili – přivítají Sokol Daleké Dušníky.

SG RADOTÍN – AFK LODĚNICE 4 : 2  (3 : 2)                            SO 13.8.2016

Sestava:

Miška st. / 75´ Novotný /

Paleček  –  Petráček  –  Miška ml.  – Vyskočil

Pospíšil / 46´ Iliaš / – Mráz  –  Prokop  –  Křížek

Šmíd / 46´ Žižka /  –  Novák

Branky: Prokop, Mráz

Statistika: střely na branku 10:8, mimo 6:5, rohy 6:4, ofsajdy 4:8.

panerai repliky hodinek