Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V sobotu dopoledne čekal naše dorostence na hřišti v Z. Třebani duel předposledního kola základní části. Samotné utkání začalo o 15 minut později, protože se čekalo na domácí celek, zda k zápasu vůbec nastoupí. Nakonec poslední celek tabulky Třebaň nastoupila v devíti hráčích a hlavně v první části hry náš celek hodně trápila.

Hned po rozehrání poslal domácí hráč dlouhým pasem za obranu do úniku svého rychlého útočníka a nájezd musel zneškodnit brankář Patejdl. V 6´ jsme před naším pok. územím ztratili míč a Patejdl musel znovu situaci vyřešit. Až v 8´ zelenobílí ohrozili branku po autovém vhazování, míč sedostal k Roudnickému, ale ten Sedláčka v domácí brance nepřekonal. V dalším průběhu se oúniky  pokoušel, hlavně po pravé straně, Štědrý,bohuželjeho úniky nevedly až k přesnému zakončení. Loděničtí hráči se dočkali ve 12´, kdy si na kolmici mezi obránce naběhl Langhans a střelou k tyči zakončil 0:1. Ve 25´ poslal Sedláček dlouhý výkop za obránce, ale domácímu útočníkovi míč před Patejdlem odskočil, a tak nedokázal vůbec zakončit. Ve 28´ jsme předvedli pěknou akci, která vedla k brankové pojistce. Hrabák poslal přesnou přihrávku do šestnáctky na Žižku, ten se kličkou zbavil obránce a překonal Sedláčka 0:2. O chvilku později poslal do pok. území pěkný centr z PVK Žižka, ale Roudnický neměl v sobotu střelecké kopačky a branku minul. Ve 37´ mohla Třebaň snížit, ale nadějnou akci ve dvou hráčích nedokázali vůbec zakončit.

I po přestávce patřila první příležitost domácímu celku. Ve 48´ po úniku domácího útočníka se musel ukázat Patejdl a střelu z úhlu zneškodnit. V 55´ se už domácí hráči dočkali, jejich útočník Jílek opět unikl po pravé straně, Patejdl musel vyběhnout a Jílek jej tentokrát obstřelil a snížil na 1:2. V 58´ po akci ve středu hřiště, Langhans našel přesnou přihrávkou Štědrého, a ten akci přesnou střelou do sítě zakončil 1:3. V 60´ obešel Hrabák tři hráče, přihrál Žižkovi a ten posunul přesný míč před branku Zděradičkovi, ale ten šanci zahodil a branku netrefil. V 65´ přešel domácí hráč přes naše obránce, ale branku nakonec netrefil. V 67´ při podobném průniku do vápna, po střetu útočníka s Pavelkou, nařídil rozhodčí PK, Patejdl jej dokázal výborně zneškodnit. V 75´ si na centr Hrabáka naběhl Štědrý a hlavou poslal míč mimo branku. V 87´ poslal Hrabák míč do šestnáctky na Holuba a ten nakonec míč, sice nadvakrát, aledo brányprotlačil 1:4. V 88´ po zblokované střele Langhanse, se dostal k odraženému míčiFortelka a dal výsledku konečnou podobu 1:5.

Trocha podcenění, a fakt, že se hraje proti poslednímu celku tabulky, který navíc nastoupil pouze v devíti hráčích, způsobil, že utkání bylo, pro naše dorostence, těžší než se čekalo. V dalším utkání v sobotu na Jánské budou hájit 2. místo tabulky, kdy v předzápase přivítají Neumětely.

Ostrovan Zadní Třebaň- AFK Loděnice         1 : 5 (0 : 2)          hráno 15.4.2017 v 10:00 hod.

Sestava:          

Patejd

Pavelka – Hruban Fr. –Hruban P.(75´ Holub) – Hůla

Langhans–Hrabák- Roudnický (52´Zderadička) – Fortelka

Žižka – Štědrý

Rozhodčí: Krbec Stanislav

Branky: Jílek – Langhans, Štědrý, Žižka, Holub, Fortelka

panerai repliky hodinek