Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Seriál přátelských utkání našeho dorostu pokračoval v sobotu po poledni v Neumětelích, neboť domácí hřiště v tomto termínu obsadily přeložené turnaje přípravek. Naši hráči začali utkání aktivně a brzo se dočkali vedoucí branky. Již v 8´ po přihrávce Matěje Krejči, který nás v tomto zápase posílil, otevřel skóre krásným gólem Patejdl, když trefil míč z rohu šestnáctky přímým nártem ke vzdálenější tyči 0:1. Domácí hráči však stačili do přestávky vyrovnat, když ve 40´ po našem rohu získaly Neumětely míč a vyrazily do  rychlého protiútoku, který nestačili zelenobílí odvrátit a domácí hráči jej zakončili přesně a srovnali skóre na 1:1.

Po přestávce už byli loděničtí hráči lepší. Už v 53´ Krejča, po přihrávce Prokopa, zkusil štěstí z dálky a jeho prudká rána z 25m zamířila nechytatelně pod břevno 1:2. Tato branka poslala zelenobílé znovu do vedení, které už naši hráči do konce zápasu nepustili. V 63´ po rohu Langhanse se Krejča prosadil v hlavičkovém souboji s domácím obráncem v brankovém území, a poté zakončil přesnou střelou do protipohybu obránce a přidal pojistku 1:3. Až v  90´ jsme pečetili výsledek na 1:4. Nejlepší hráč v tomto utkání Krejča se krásně uvolnil, obehrál dva protihráče a v brankovém území těsně před brankovou čarou poslal míč pod sebe, kde přesně našel Langanse, který měl před sebou prázdnou bránu a nemohl se mýlit 1:4.

Horymír Neumětely – AFK LODĚNICE 1 : 4  (1 : 1)          hráno 16.4.2016 od 14:00 hod.

Sestava:

Novotný

Hruban F. – Pavelka D. – Klatovský J. –  Hůla D.

Uher M. –  Prokop M. – Žižka Z. – Langhans M.

Krejča M. –  Patejdl J.

Střídal:  Černovský

Branky: Krejča 2x, Patejdl, Langhans

panerai repliky hodinek