Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V Broumech hrála naše rezerva v neděli na tvrdém terénu a za úmorného vedra. Úvod utkání byl vyrovnaný a bez nebezpečných šancí. První velkou šanci měl náš tým ve 22´, když Suchý rozehrál roh na Radu, jeho střela vypadla brankáři domácích a k dorážce se dostal Hůla, ale jeho míč na brankové čáře vykopl domácí obránce. Ve 27´ byl před vápnem faulován Dostál, k exekuci PVK se postavil Majer a přesnou střelou k tyči otevřel skóre 0:1. Ve 36´ jsme zbytečně ztratili míč před vlastním vápnem a domácí Vajs se strefil křižnou střelou přesně k tyči 1:1. Druhý poločas pro nás začal až neskutečně. Hned ve 46´ se před vápnem domácích odrazil míč k Radovi a ten bez přípravy pohotově vrátil míč do domácí brány 1:2. Ve 47´ unikl po pravé straně Žižka, jeho prudký centr před bránu Rada hlavou jen lehce tečova, ale nedokázal jej usměrnit do brány. V 52´ se před vápnem uvolnil Mráz a přesnou střelou k tyči zvýšil na 1:3.  V 59´ se domácím podařil centr od rohového praporku přímo do branky. Brankář  Novotný míč jen srazil na břevno a u vzdálenější tyče Vajs jej snadno doklepl do prázdné brány 2:3. V 64´ vytáhl Novotný s obtížemi střelu domácích z PVK. V 78´ se probojoval až před brankáře Dostál, ten jej stáhl za nohu, a proto nemohl zakončit. Odražený míč, ale nedokázal ani Dvořák dopravit z blízka do brány. Domácí se ještě snažili o zvrat, ale naši hráči již vedení udrželi.

TJ Broumy- AFK Loděnice „B“ 2 : 3  (1 : 1)          hráno 28.5.2017 v 17:00 hod.

Sestava AFK „A“:   Novotný R.

Suchý M. – Petráček V. – Majer J. – Frydrych P.

Dvořák D. – Dostál P. – Žižka R. – Hůla J.

Mráz M. – Rada P.

Rozhodčí: Mázdra, Pánek, Pecka

Branky: Vajs 2x – Majer, Rada, Mráz M.

panerai repliky hodinek