Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V sobotu bohužel museli nastoupit naše „A“ i “¨B“ ve stejném čase, a tak oba celky měli problém se složením sestavy. Kritickou situaci u rezervy vyřešil start 4 dorostenců a po 5leté přestávce začínajícím Hlaváčkem v základní sestavě, a přesto nastoupila jen s10 ti hráči. Vedoucí mužstva v tomto utkání Heies stanovil defenzívní taktiku, kterou tým perfektně dodržoval. Zkušení hráči zelenobílých dokázali v klidu udržet míč a domácí celek se tak k ničemu nedostal. Výjimkou byl PVK v 15´, kdy po jeho rozehrání se k hlavičce prosadil domácí hráč, Sklenář míč však dokázal vyrazit a před dobíhajícím dalším hráčem na brankové čáře v poslední chvíli zachránil situaci Frydrych. Loděničtí hráči měli i v deseti hráčích herní převahu a dostával se tak až před pok. území domácích. Bohužel v zakončení jsme už tolik úspěšní nebyli, v šancích, se jako obvykle, ale bez úspěchu objevil Dostál. V 25´ unikl Žižka, dal zpětnou přihrávku pod sebe Dostálovi na hranici šestnáctky, ale ten místo zpracování střílel z voleje, a míč mu bohužel nesedl. V 30´ po rohu si opět v pok. území naběhl na míč Dostál, zkoušel se uvolnit kličkou, ale hradbu těl neprostřelil. V 34´ se z vedení radoval domácí celek, když využil poziční chyby našich stoperů, a nepokrytý Vonásek snadno dokázal lobem přehodit vybíhajícího Sklenáře 1:0.

I po přestávce pokračovala převaha loděnické rezervy. V 52´ pronikl Dostál až do pok. území, přihrál P. Hrubanovi, ale ten v dobré pozici cíl minul. V 57´ se naši hráči konečně dočkali, když předvedli rychlou kombinační akci s přesným zakončením. Míč vyvezl Fr. Hruban, přihrál Dostálovi, ten zatáhl akci až před šestnáctku, našel nabíhajícího Žižku a ten přesně posunul míč před branku na P. Hrubana, který překonal brankáře Nováka a srovnal účet zápasu na 1:1. Rozhodující moment přišel až 5 minut před koncem zápasu.  P. Hruban s Patejdlem napadali při rozehrávce domácího obránce, míč získal Patejdl, kterého při průniku tělem poslal k zemi domácí hráč, ale rozeběhnutá „motorka“ jménem Dostál se dostala k míči a nejzkušenější hráč zelenobílých, tentokrát chladnokrevně, obstřelil přesně brankáře 1:2.

Vzhledem ke složení naší rezervy se tak narodilo příjemné překvapení. Náš celek i v oslabené sestavě hrál výborně a měl celé utkání i v deseti jasnou převahu a nahradil tak nečekaný výpadek z minulého kola. Poslední utkání sezony sehraje naše rezerva v netradičním čase v sobotu dopoledne od 10.15 hodin, kdy přivítají dobře hrající celek z Březové.

UNION CERHOVICE B – AFK LODĚNICE B                1 : 2  (1 : 0)          hráno 9.6.2018 v 17:00 hod.

Sestava AFK:

Sklenář V.

Frydrych  –  Suchý  –  F. Hruban  –  Hlaváček

Fortelka  –  Dostál  –  Žižka  –  Patejdl

Hruban

Branky: 34´ Vonásek  – 57´ Hruban Pavel, 85´ Dostál

Rozhodčí: Šnajdr Jan

panerai repliky hodinek