Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Další kolo III. třídy zavedlo naší rezervu na nedalekou Mořinu a trenérovi Vaňkovi se tentokrát povedlo složit hodně silnou sestavu. Domácí celek podává letos dobré výkony a v pohodě se drží v prostředku tabulky. Hned od zahájení utkání měli naši hráči výraznou herní převahu, hrálo se prakticky jen na branku domácích. Náš tým dobře kombinoval a dostával se i do brankových příležitostí, ale v zakončení byl tradičně, jak je u zelenobílých častým zvykem, nedůrazný a nepřesný. Domácí čekali na brejky a v 8´ zahrozili kolmou přihrávkou za obranu, kde zůstal jen Hůla na rychlého útočníka domácích, který se přes něj prodral až do šestnáctky, ale v dobré pozici prostor branky netrefil. Zelenobílí měli největší šanci ve 20´, ale ani na tři pokusy se nikomu nepovedlo prostřelit z hranice brankového území houštinu domácích hráčů. Ve 30´ zahrávali domácí PVK od postraní čáry a rozehrávku zakončil jejich hráč tvrdou střelou, kterou Miška musel vyrazit. A v 35´ domácí hráči se ujali překvapivého vedení, když zahráli další PVK prakticky ze středového kruhu. Miška situaci podcenil, byl zbytečně daleko z branky a k překvapení všech tvrdá střela Nádra skončila pod břevnem hostující branky 1:0. Mořina i ve zbytku poločasu vedení uhájila, i přes trvalou převahu hostí. O úrovni jejich zakončení mluví nejlépe fakt, že do přestávky nepronikla ani jedna střela až k domácímu brankáři.

Všem bylo jasné, že domácí hráči se těžko ubrání do konce utkání zelenobílému tlaku. To se také brzo potvrdilo. V 50´ poslal Baštář přesnou přihrávku mezi obránce na rozběhlého Drekslera, jeho pokus přelétl brankáře a odrazil se od břevna a dobíhající Dostál poslal míč bezpečně do sítě 1:1. V 56´ poslal mezi obránci Mráz opět do úniku Drekslera, který nájezd bezpečně zakončil 1:2. V 60´ unikl Mráz po pravé straně až do šestnáctky, kde místo očekávané přihrávky poslal přesnou střelu ke vzdálenější tyči 1:3. V 70´ ještě mohlo dojít ke dramatizaci utkání. Mořina poslala dlouhý míč za obranu na volného útočníka, kterého vybíhající brankář Miška daleko mimo pok. území tělem srazil. Rozhodčí Závora byl k jeho představení shovívavý a ocenil jej pouze milosrdnou ŽK. V 85´ se předvedli střídající dorostenci, Hruban vyslal do úniku Pavelku, ale ten v dobré pozici bránu přestřelil. V samém závěru pak zblízka dal výsledku konečnou podobu Křížek 1:4.

Hernímu obrazu by asi více slušela vyšší výhra zelenobílých, ale bojovnost domácího celku a rezervy v zakončení jsou příčinami, proč tomu tak není. Rezerva postoupila na 4 příčku tabulky a v tomto týdnu ji čekají 2 utkání. Už na 1 máje jí čeká dlouhý výlet na horkou zaječovskou půdu a v neděli nastoupí Na Jánské proti leaderovi soutěže komárovské rezervě.

TJ BANÍK MOŘINA – AFK LODĚNICE B    1 : 4  (1 : 0)          hráno 29.4.2018 v 17:00 hod.

Sestavy:

Mořina:                     Hašek

Zýka  –  Jakobe  –  R. Kubín  –  Kratina

Matlyak / 78´ R. Kubín st. /  –  Nádr  –  J. Kubín  –  Gregor

Váňa  –  Nesrovnal

Loděnice B:                Miška M..

Majer  –  Petráček  –  Hůla  –   Baštář J.

Suchý  –  Dostál  –  Žižka (82´ Pavelka)  –  Křížek

Mráz M. (83´ Hruban F.)  –  Dreksler T. (75´ Vyskočil)

Branky: 35´ Nádr – 50´ Dostál, 56´ Dreksler, 60´ Mráz M., 88´ Křížek

Rozhodčí: Závora Vlastimil

panerai repliky hodinek