Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

Los úvodního kola jarní části svedl dohromady dva celky hrající o udržení. Loděnická rezerva, za krásného jarního počasí, nastoupila na hřišti v Žebráce s cílem bodovat, ale nakonec se jí to ve vyrovnaném utkání nepovedlo, a proto se její odstup od jistých sestupových příček snížil.

Domácí celek vstoupil do utkání velmi aktivně a v úvodní čtvrthodině nepouštěl hosty  na svoji polovinu hřiště. Vytvořil si několik nadějných šancí, ale v nich naprosto selhal střelecky, protože nedokázal ani jednou trefit prostor branky. Při sólu Kučery sebral míč domácímu útočníkovi spod kopaček dobře chytající Sklenář. Poté se utkání vyrovnalo, ale moc vzruchu před brankami si diváci neužili. Ve 36´z ničeho nic udeřilo, když Iliaš nechal okolo sebe projít míč a následný souboj ocenil rozhodčí na pokyn asistenta Veverky, který viděl nedovolený zákrok rukou!!, nařízením PK. Ten dokázal domácí kapitán Kebrle bezpečně proměnit 1:0. Zelenobílí dokázali brzy odpovědět. Ve 40´ Dostál našel na levé straně Šolce, který z prvního doteku poslal míč na Dvořáka, který dokázal nadvakrát dostat míč za záda Kopice 1:1. Bohužel se ale při střetu se soupeřem zranil a utkání pro něho skončilo. Na hrot se posunul M. Mráz a jeho místo zaujal střídající Hruban. Branka loděnické hráče povzbudila.Ve 43´si na centr Iliaše naběhl Hůla, bohužel jeho hlavička mířila mimo. V nastavení byly k vidění dvě příležitosti na obou stranách hřiště. Nejdříve se k odraženému míči před šestnáctkou dostal M. Mráz, jeho přízemní střelu zneškodnil Kopic, a hned z protiútoku běžel sám na Sklenáře Raška, který jeho nájezd dokázal zneškodnit.

Hned po přestávce mohl Raška svoje zaváhání napravit, když se dostal ke sraženému míči na „desítce“, ale jeho pokus byl zablokován. Ve 47´ vyzkoušel Kopice z PVK Šolc, ten sice jeho střelu neudržel, bohužel dobíhající Petráček míč dopravit do sítě nedokázal. Po dalším období bez šancí přišel rozhodující moment utkání. V 65´, kdy domácí hráč zatáhl po pravé straně míč skoro až k rohovému praporku, hostující obrana mu dovolila poslat centr před branku, kde Kučera ve skluzu překonal Sklenáře 2:1. V 68´mohl M. Mráz po průniku z levé strany vyrovnat, ale Kopice prostřelit nedokázal. O tři minuty později dostal míč ten samý hráč na pravou stranu, tentokrát prováhal správný čas na zakončení a jeho následný pokus už domácí hráči zablokovali. V83´se ještě protlačil k míči na „desítce“ Dostál, ani jemu už soupeř nedovolil nebezpečně zakončit. V 85´ si do otevřené obrany naběhl Raška, ani tentokrát nedokázal souboj se Sklenářem vyhrát a když se v  87´nedostal po rohu k nebezpečné hlavičce Majer, tak bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Domácí celek snížil touto výhrou odstup od loděnické rezervy na pouhé 4 body, odstup Nižbora, po překvapivé výhře v Neumětelích, je ještě o bod menší. Další utkání čeká naše hráče opět na hřišti soupeře, tentokrát v neděli proti rezervě Hořovicka, navíc když jejich Áčko hraje již v sobotu dopoledne na Vyšehradu.

SPARTAK TOS ŽEBRÁK – AFK LODĚNICE B 2 : 1  (1 : 1)          hráno 25.3.2017 v 15:00 hod.

Sestavy:

Žebrák               Kopic

Kuška – Svatý / 21´ Reiser /  –  Lehocký  –  Pajer

Müller  –  Procházka / 84´ Nesnídal / –  Kebrle  –  F. Kuška

Kučera  –  Raška

Loděnice           Sklenář

Suchý  –  Petráček  –  Žižka  –  Majer

Mráz M. – Dostál  –  Šolc  –  J. Hůla / 65´ Rada /  –  Iliaš

Dvořák / 40´ Hruban /

Branky: Kebrle (PK), Kučera – Dvořák

Statistika: střely na branku 5:6, mimo 9:6, rohy 3:3, ofsajdy 5:4, ŽK 2:2.

Rozhodčí: J. Špicl  –  Veverka  –  Závora

panerai repliky hodinek