V sobotním předzápase se rozloučili se sezónou i naši dorostenci a až v posledním zápase jara se konečně po dlouhé době dočkali radosti z vítězství. Poprvé za celé jaro se v sestavě objevil stoper Kočvara, a proto mohl Řanda vyztužit střed hřiště. Utkání začalo pro naše hráče skvěle, když ve 4´ Roztoky ztratily míč ve středu hřiště, Horný poslal do úniku Kovače, který poslal míč před branku, kde efektně patou Suchý překonal Hůlu 1:0. V 8´pronikl Kovač až před branku soupeře, ale jeho pokus o kličku Hůla vystihl. Ve 14´ Hůla nadvakrát zlikvidoval střelu Řandy. Poté se hra vyrovnala, ale ani na jedné straně hřiště se zajímavá příležitost nenarodila.

Druhý poločas začal šokem, neboť netrvalo ani minutu a bylo vyrovnáno. Naši hráči po rozehrávce ztratili míč ve středu hřiště, hosté podnikli brejk po levé straně a Kos z úhlu prostřelil Novotného 1:1. Rozhodující moment utkání nastal v 67´utkání, kdy Suchý dlouhým pasem poslal do úniku Kovače, který pod padajícím Hůlou poslal míč do sítě 2:1. Naši hráči mohli přidat pojistku v 83´, kdy Suchý dalším pasem poslal do nájezdu Kovače, který ale tentokrát jen nastřelil brankáře a neujala se ani dorážka. Naši hráči už dokázali dovést utkání do vítězného konce.

Hostující hráči byli sice v tomto utkání fotbalovější, ale utkání rozhodla tentokrát efektivnější koncovka zelenobílých. Vítězství znamená, že naši dorostenci se posunuli na 11. příčku tabulky krajské soutěže skupiny A.

AFK LODĚNICE – TJ ROZTOKY U KŘIVOKLÁTU 2 : 1 (1 : 0)          hráno 13.6.2015 v 14:30 hod.