Ve studeném středečním večeru nastoupili loděničtí fotbalisté, na UT v Berouně, k poslednímu utkání o pohár 750 let města Berouna a věděli, že jim plný bodový zisk zajistí prvenství v turnaji. To se v utkání se snaživým soupeřem naplnilo. Od začátku zápasu ovládli zelenobílí dění na hřišti, ale bohužel jak to bývá poslední dobou zvykem, opět zůstalo hodně šancí neproměněno, když se postupně neprosadili v koncovce Křížek, Herejt ani Novák. V 17 ́ naopak mohla z ojedinělé šance uspět Chyňava, ale střelu jejich útočníka po nájezdu Miška vyrazil a následný závar naši hráči nakonec ubránili. Udeřilo až ve 21 ́, kdy zelenobílí získali míč na polovině hřiště a rychlý protiútok zastavil až chyňavský obránce podražením Herejta v pok. území. Nařízený PK bezpečně proměnil přesnou střelou k tyči F. Pospíšil 1:0. Ve 28 ́po další chybě Chyňavy v rozehrávce a rychlém protiútoku mířil Herejt konečně přesně 2:0. Účet poločasu se naplnil ve 38 ́, kdy Novák krásným pasem za obranu našel rozběhnutého Šmída, který udělal kličku brankáři a poslal míč do prázdné branky 3:0. Definitivně se o osudu zápasu rozhodlo hned po přestávce. Ve 49 ́po hezké akci Majera a Herejta poslal míč do sítě střídající Baštář. V 56 ́ se dočkal i Novák, který si naběhl na dlouhý centr na zadní tyč a dorazil míč do branky 5:0. O dvě minuty později Baštář nastřelil ještě tyč. V 64 ́ běžel Herejt z poloviny hřiště sám na brankáře a nedal mu šanci 6:0. Postupem času díky velkému počtu střídání úroveň hry klesala a šancí ubývalo. Na začátku poslední čtvrthodiny naopak Chyňava využila poklesu koncentrace loděnických hráčů a během dvou minut z brejků dvakrát udeřila 6:2. Poslední slovo patřilo v 85 ́ Radovi, který s přehledem poslal „z desítky“ míč k tyči a pečetil výsledek 7:2. O tomto víkendu Áčko nehraje, rezerva nastoupí v sobotu 28.2.2015 na Tetíně proti domácímu celku. Další zápas sehrají zelenobílí v sobotu 7. 3. od 10.15 na Tetíně, kdy přivítají Doksy, vedoucí celek „kladenské“ skupiny Fair Credit I. B třídy.