Domácí tým měl hned od úvodu utkání výraznou převahu Ve 4´ Hůla hlavou jen lízl míč a domácí šli do úniku, který zlikvidoval až Patejdl. V 8´ při dalším útoku domácích trochu zaváhal s vyběhnutím Patejdl, ale míč, který směřoval do brány, vykopl Pavelka. V 10´ vyrazil tvrdou střelu z úhlu Patejdl. Ve 12´ se opakovala opět situace z 8´ a Pavelka opět vykopl míč z prázdné brány na roh. V 16´ se domácí po autu jednoduše dostali do vápna a tvrdou střelu likvidoval Patejdl. V 21´ po křížné střele z vápna nás zachránila tyč a domácí nedokázali ve skrumáži u tyče dopravit míč do branky. Hned z protiútoku unikl Langhans a po souboji na vápně s brankářem vyhrál, ale míč poslal vedle. V 31´ se opět ocitl domácí hráč zcela sám na vápně, ale Patejdl lehkou tečí vytáhl míč na tyč. V 34´ nám po levé straně lehce unikl hráč, Pavelka z P. Hrubanem mu nezkřížili cestu a tak nakonec přízemní střelou prostřelil Patejdla 1:0. V 41´ se prosadil přes obránce Žižka, přihrál zpět na vápno Langhansovi a ten střílel těsně vedle. Ve 44´ jsme se dostali do vápna, ve skrumáži míč brankáři domácích vypadl a tak následně chytil Hrubana za nohu, ale rozhodčí jasnou penaltu neviděl.

V druhém poločase jsme hru vyrovnali, přesto nám opět utekl v 59´ útočník, na malém vápně byl rychlejší než Patejdl a poslal míč do prázdné brány, ale opět zaúřadoval důsledně se vracející Pavelka a potřetí vykopl míč z prázdné brány. V 62´ si domácí útočník ve vápně lehce prohodil míč mezi Langhansem a Hůlou, ale míč poslal vedle. V 67´ jsme se dostali do vápna domácích, Prokop si zasekl míč a byl podražen. Tentokrát již se PK zahrával a bezpečně jej proměnil Langhans 1:1. V 69´ se po útoku Langhanse dostal odražený míč k Žižkovi, který si pohrál s obráncem a bezpečně skóroval 1:2. V 75´ unikl domácím po lajně Žižka, ale z těžkého úhlu volil střelu, která šla vedle. V 81´ unikl z půlky mnohem větším obráncům Hrabák, ale střela šla přímo na brankáře. V 86´ si ve vápně perfektně zpracoval těžký centr Hrabák, ale brankář mu pádem pod nohy nadvakrát zabránil skórovat. Bohužel v 90´ domácí zahrávali od lajny PVK a přesto, že jsme se na centr připravovali, tak díky nedůrazu míč propadl a domácí byli rychlejší a srovnali na 2:2.

Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli náš oslabený tým domácím vůbec nestačil a mohl inkasovat nejméně osm branek. Druhý poločas jsme herně srovnali. Pomohlo i střídání, když se v prvním zápase za dorost velmi dobře projevil v útoku Hrabák, který si díky technice a pohybu poradil i s mnohem vyspělejšími hráči.

Podluhy /Praskolesy – AFK Loděnice  2 : 2 (1 : 0)          hráno 24.6.2016 v 13:30 hod.

Sestava:     Patejdl