Náš tým měl od počátku utkání v poli převahu. Do vyložených šancí jsme se moc nedostávali, a tak jsme to zkoušeli střelbou z poza vápna, v čemž byl nejpilnější Hrabák. Jeho první pokus v 10´ skončil jen v náručí brankáře. Ve 32´ jsme nebyli daleko od gólu, když po sérii pokusů Žižky, Hrabáka a Prokopa se hostům podařilo míč odehrát do bezpečí. Ve 35´ po PVK si Prokop došel pro míč, ale jeho pokus skončil těsně nad. Další střely Hrabáka brankáře hostů nijak neohrozily, a tak jsme šli do druhého poločasu za nerozhodného stavu. V 54´ vyslal nebezpečnou střelu Prokop, kterou brankář vyrazil na roh. V 63´ nejprve Žižka brankáře nepřekonal, ale míč se odrazil ke Štědrému, který z blízka dorazil do brány 1:0. V 77´ kopal PVK Hůla,za obranu  si zaběhl Langhans a hlavou zvýšil na 2:0. V poslední minutě se na malém vápně k míči dostal Žižka, kličkou se zbavil obránce, ale v tutovce trefil jen brankáře.

Po celé utkání jsme měli převahu, ale bez gólového efektu, a tak hrozilo, že by se hosté z nějakého ojedinělého pokusu mohli dostat do vedení, ale nakonec jsme střeleckou smůlu v druhé půli protrhli.

AFK Loděnice – Praskolesy / Podluhy  2: 0 (0 : 0)          hráno 8.4.2017 v 14:00 hod.

Sestava:     Patejdl