Náš tým měl od úvodu jasnou převahu. Již v 3´po centru Horného, po hlavičce Štědrého si zapsal první zákrok domácí brankář. V 8´ skončil trestný kop Prokopa rovněž rukou brankáře. V 13´ střela Prokopa zpoza vápna těsně minula branku. Ve 34´ zapomněl Pavelka za sebou hráče domácích a sitaci musel hasit na poslední chvíli faulem za ŽK. Ve 41´ po trestném kopu Žižky, zaváhal domácí brankář, ale míč si srazil jen na břevno. Hned v úvodu druhé půle ve 47´, po přihrávce Hrabáka,  mířila střela Prokopa do horního rohu branky, ale domácí gólman předvedl skvělý zákrok. V 59´jsme šli konečně do vedení. Po rohovém kopu Hůli se hlavička Hrubana odrazila ke Zderadičkovi, který zblízka poslal míč do sítě 0:1. V 62´ střela Roudnického šla těsně nad. V 79´, po závaru před domácí brankou, zahrál domácí hráč rukou a následně nařízený PK bezpečně proměnil Žižka 0:2. V 84´ zatáhl míč do vápna Prokop, předložil ideálně míč před branku P. Hrubanovi, ale ten poslal míč mimo. V 90´ se uvolnil uprostřed hřiště Hrabák a nádhernou střelou z 25 m vymetl šibenici domácí branky 0:3.

Naštěstí nám na rozehrání připadl mnohem slabší soupeř a tak se některé naše problémy se zpracováním míče a s přihrávkami tolik neprojevily. Celé utkání se prakticky hrálo v naší režii a domácí se k naší bráně dostali třikrát jen v první půli a to ještě po našich chybách. V příštím utkání doma nás již prověří mnohem lepší soupeř se sdružení Praskolesy / Podluhy.

Újezd / Drozdov – AFK Loděnice        0 : 3 (0 : 0)          hráno 1.4.2017 v 13:30 hod.

Sestava:     Langhans