Oficiální stránky klubu

Číslo účtu:  262200336/0300

V prvém poločase bylo utkání vyrovnané. Domácí hráli z kopce a to jim vyhovovalo. V 10´ jsme poprvé zahrozili. Langhans se dostal do úniku, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh. Útoky domácích naše obrana většinou likvidovala ještě před vápnem. Ve 30´ nejprve při našem útoku neodpískal rozhodčí faul na Prokopa, domácí se dostali do rychlého protiútoku, bohužel náš stoper na útočníka nevystoupil a tak ten střelou k tyči otevřel skóre 1:0. Ve 33´ napálil Roudnický míč z 30m a domácí brankář vytáhl míč na roh. Ve 35´ po zmatcích v našem vápně poslal domácí útočník ve vyložené šanci míč nad. Ve 37´vyrazil domácí brankář střelu Langhanse z vápna na roh. Ve 40´ po centru Langhanse poslal Hruban hlavou míč vedle. Ve 43´ vyslal Langhans střelu, nebo centr z 25m, brankář na míč nedosáhl a bylo to 1:1. Ve 44´ zatáhl míč do vápna Pavelka, předložil ho na desítku Hornému, ale ten trefil jen hráče na lajně. Hned v úvodu druhé půle ve 47´ po rohu Langhanse hlavičkoval Zderadička a Prokop dorazil do brány 1:2. V 60´ poslal z PVK míč do vápna Pavelka, Zderadička přizvedl hlavou a opět Prokop dorážel 1:3. V 63´ si ve vápně udělal místo Langhans a střelou k tyči zvýšil na 1:4. V 66´ po rohovém kopu a hlavičce domácích zachraňoval Patejdl. V 68´ po centru do vápna se k míči dostal Langhans a střelou pod břevno završil svůj „hattrick“ 1:5. V 88´ domácí útočník po autu obešel na straně obránce a z úhlu prostřelil Patejdla 2:5.

Ve druhém poločase, při hře z kopce, již náš tým jasně dominoval a s přehledem zvítězil.

SK Horymír Neumětely- AFK Loděnice  2 : 5 (1 : 1)          hráno 8.10.2016 ve 13:00 hod.

Sestava:     Patejdl